Weronika Książkiewicz nie ukrywa, że jest zakochana! Już dawno nie była taka szczęśliwa [WIDEO]

Weronika Książkiewicz o metamorfozie

Weronika Książkiewicz o metamorfozie

Weronika Książkiewicz jest zakochana? Gwiazda już nie ukrywa, że w jej życiu prywatnym wszystko układa się świetnie! W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, co u niej słychać. Dawno nie widzieliśmy jej tak szczęśliwej!

Weronika Książkiewicz od lat plasuje się w czołówce największych gwiazd polskiego kina. Aktorka ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról, za jedną z nich (w Los numeros) była nawet nominowana do Złotej Kaczki w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Kto wie, może wkrótce czekają ją kolejne wyróżnienia, a to za sprawą postaci, w jaką wcieliła się w filmie Furioza, który swoją premierę będzie miał na jesieni.

Weronika na potrzeby swojej nowej roli musiała przejść ostrą metamorfozę. Gwiazda ogoliła się niemal na zero. Internauci okrzyknęli ją nawet mianem polskiej Lary Croft. Choć nowa fryzura jeszcze bardziej wydobyła urodę Książkiewicz, to sama aktorka nie do końca była do niej przekonana.

Zobacz: Wychudzona do granic możliwości Weronika Książkiewicz pokazała się w bikini! Co się stało z jej zmysłowym ciałem?

Na szczęście Weronika szybko zmieniła zdania, choć nie ukrywa, że zaraz po wyjściu z salonu fryzjerskiego poleciały jej łzy. Było to spowodowane przede wszystkim przeżyciami z przeszłości, jakie przypomniały jej się w chwili zmiany fryzury:

To było dziwne. Nie ukrywam, że łzy poleciały. Ale te łzy nie poleciały w momencie, kiedy zobaczyłam swoje odbicie, tylko w momencie jak zobaczyłam włosy, które mi obcięto. Bo te włosy, które mi obcięto były przeznaczone na wykonanie peruki. Ja zaczęłam płakać patrząc na te włosy: ile one ze mną przeszły, ile lat byliśmy razem. Jak one w tych smutkach były ze mną, w szczęściach. A ponoć tak jest, że we włosach się wszystko odkłada. Miałam poczucie, że zrobiłam takie cięcie i że coś nowego się zaczęło. I mam nadzieję, że tak będzie – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Weronika przyznała, że wreszcie jest szczęśliwa. Bez skrupułów przyznała, że w jej życiu prywatnym jest bardzo dobrze, co może oznaczać tylko jedno – wielką miłość u boku:

Czuję się i zawodowo spełniona, bo wszystkie te projekty, i „Leśniczówka”, i komedia którą teraz skończyłam, i „Furioza”, to są naprawdę bardzo fajne produkcje. I nie ukrywam, że prywatnie też jest bardzo dobrze. Jest bardzo dobrze.

Gwiazda nie chciała jednak zdradzić, kim jest jej nowy partner.

Zobacz: Weronika Książkiewicz pokazała syna! 9-letni Borys to jej wierna kopia. Rośnie łamacz serc!


Weronika Książkiewicz pokazała się w bikini

Weronika Książkiewicz pokazała się w bikini

Weronika Książkiewicz w wakacyjnej sesji z synem

Weronika Książkiewicz w wakacyjnej sesji z synem

Weronika Książkiewicz – jesienna ramówka TVP 2019

Weronika Książkiewicz – jesienna ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×