Gwiazdy o samoakceptacji. Kiedy były najbardziej zadowolone ze swojego ciała? Jakuła, Zejdler, Bryzek i Wendzikowska [WIDEO]

Natalia Jakuła, Anna Zejdler, Dagmara Bryzek, Anna Wendzikowska

Natalia Jakuła, Anna Zejdler, Dagmara Bryzek, Anna Wendzikowska

Natalia Jakuła, Anna Zejdler, Dagmara Bryzek, Anna Wendzikowska opowiedziały nam, kiedy były najbardziej zadowolone ze swojej figury.

Reporterka Jastrząb Post gościła na pokazie kostiumów kąpielowych Anny Wendzikowskiej. Była to dobra okazja, by porozmawiać z gwiazdami o kwestii samoakceptacji. Nasza dziennikarka zapytała je o to, kiedy były najbardziej ze swojego ciała.

Porozmawialiśmy z Natalią Jakułą, Anną Zejdler, Dagmarą Bryzek i Anną Wendzikowską.

Gwiazdy o samoakceptacji. Co powiedziały?

Jako pierwsza wypowiedziała się Natalia Jakuła:

Chyba teraz. Ja naprawdę nie byłam aż tak zadowolona ze swojego ciała np. 20 lat temu. Nie zgodzę się, że z wiekiem się starzejemy, że coraz gorzej wyglądamy, bo to tylko od nas zależy. Od naszej pracy, od naszej uwagi, od naszego poświęcenia. Na początku trzeba się trochę zmuszać do niektórych rzeczy. Ale warto – jeżeli się chce to można.

Dagmara Bryzek akceptuje siebie i namawia do tego inne kobiety:

Wydaje mi się, że każda kobieta ma takie przemyślenia przynajmniej kilka razy dziennie. Nawet moją pierwszą myślą było to, że jak ja mam się pokazać cała w kostiumie. Ale też staram się każdego dnia akceptować siebie i kochać siebie oraz namawiać do tego wszystkie kobiety. Dotknęła mnie rozmowa, którą przeprowadziłam z moją koleżanką, która powiedziała mi, że kiedyś to dopiero miała sylwetkę. W każdym momencie można być niezadowolonym, a jak pokochamy siebie tu i teraz to rzeczywiście jesteśmy w stanie emanować tym pięknem na zewnątrz, bo nigdy nie będzie tego idealnego momentu.

Anna Zejdler jest bardziej zadowolona ze swojej figury niż w czasach, gdy była młodsza. Gwiazda nie ma kompleksów i nie ma potrzeby, by się rozbierać i pokazywać ciało.

Myślę, że jestem dużo bardziej zadowolona teraz, niż jak kiedy byłam młoda. I myślę, że to dotyczy większości kobiet, że ta akceptacja przychodzi z wiekiem. Pewnie też to poczucie własnej wartości przychodzi z wiekiem i ono też się przekłada na to, że się po prostu lepiej czujemy w swojej skórze. Moje ciało nigdy nie stanowiło dla mnie wartości samej w sobie, ja nigdy się nie katowałam żadnymi dietami, nie chodzę na żadne zabiegi upiększające jeżeli chodzi o ciało, nawet nie uprawiam sportu, jedyne co robię to po prostu bardzo dużo spaceruję z moimi psami i to lubię. Zdaję sobie sprawę, że powinnam o siebie bardziej dbać. Chociażby jakaś joga, pilates. Nie robię tego i to nie jest coś, co powinno się naśladować. Na tym etapie swojego życia lubię siebie taką, jaką jestem. Akceptuję siebie taką, jaką jestem. To nie znaczy, że mam potrzebę, aby się rozebrać i aby wszyscy mnie podziwiali w kostiumie, ale na pewno nie jest to dla mnie temat trudny, czy stresujący, że muszę przed wakacjami za wszelką cenę schudnąć, albo chodzić na zabiegi, żeby dobrze prezentować się na plaży. Zwłaszcza, że ja się w ogóle nie opalam. Ja tylko lubię pływać, więc to moje ciało i tak jest zawsze zanurzone w wodzie nawet, jeżeli są wakacje.

Dlaczego Ania Wendzikowska nie zaprezentowała się na wybiegu podczas pokazu swoich strojów kąpielowych?

Nie zaprezentowałam się dlatego, że miałam bardzo dużo przygotowań. Licytacje, vouchery, do których projektowałam grafikę, scenariusz, koordynacja wszystkiego, żeby dziewczyny miały dobre stroje na sobie, wiedziałam, że będę prowadzić, więc stwierdziłam, że to będzie za dużo grzybów w barszczu i stres mnie kompletnie zeżre, jak będę miała za dużo zadań.

Zapraszamy was na materiał wideo.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pokazała biust

Anna Wendzikowska pokazała biust

Natalia Jakuła. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Natalia Jakuła. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×