Wczoraj odbył się pogrzeb Bobbi Kristiny Brown. Mama zostawiła dla niej wiadomość [wideo]

Pogrzeb Bobbi Kristiny Brown

Pogrzeb Bobbi Kristiny Brown odbył się 1 sierpnia w Kościele Metodystów w Alpharetta w stanie Georgia.  W czasie pogrzebu wyświetlono specjalny komunikat od Whitney Houston, który sprawił, że to pożegnanie było bardzo emocjonalne, a Bobbi Kristina z pewnością na takie zasłużyła.

Podczas uroczystości pogrzebowych zagrano utwór „Jesus Loves Me”. Również ojciec Bobbi, Bobby Brown napisał przemówienie, które zakończył słowami:

Ja też zawsze Cię będę kochał

w nawiązaniu do piosenki „I will always love you”. To jest bardzo wyjątkowy utwór. Bobby Kristina i Whitney Houston tworzyły niesamowitą więź matka-córka, co było widać między innymi wtedy, kiedy występowały razem na scenie.

Nastąpił teraz bardzo trudny i przede wszystkim bolesny czas dla rodziny i przyjaciół zmarłej. Śmierć Bobbi Kristiny opłakiwali również jej  fani, którzy znajdowali się na zewnątrz kościoła. Jak donoszą zagraniczne media pomimo ogromnej tragedii atmosfera pomiędzy rodzinami Brown i Houston była napięta. Bobby Brown denerwował się, żeby nie powtórzyła się sytuacja z 2012 roku. Podczas pogrzebu Whitney Houston ktoś zrobił zdjęcie ciała leżącego w trumnie, następnie sprzedał je dla jednego z magazynów.

Zobacz: Wspominamy wizytę Bobbi i Whitney Houston w Polsce


Źródło: CNN Newsource/x-news

Bobby Brown, Whitney Houston i Bobbi Brown

Bobby Brown, Whitney Houston i Bobbi Brown
Fot. ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×