Waleria z „Love Island” chce się poddać inwazyjnej operacji: „Trochę się tego boję”. Oto jej największy kompleks

Waleria Szewczyk o kompleksach

Waleria Szewczyk o kompleksach

Waleria Szewczyk jest jedną z najpiękniejszych uczestniczek Love Island, jednak jak większość kobiet ma kompleksy. Podjęła bardzo ważną decyzję. Chodzi o jej biust!

Love IslandWyspa miłości to popularne randkowe reality show, które emitowane jest na antenie Polsatu od 2 września 2019 roku. Format oparty jest na brytyjskim odpowiedniku Love Island. Został stworzony z myślą o singlach, którzy są żądni przygód i szukają miłości na drugim końcu świata. Przy okazji otrzymują niepowtarzalną okazję do napełnienia swoich portfeli okrągłą sumką. Główną wygraną jest 100 tysięcy złotych, które trafi do zwycięskiej dwójki. Funkcję prowadzącej od początku pełni Karolina Gilon.

Show od początku cieszy się bardzo dużą popularnością. Ostatnia edycja, podobnie jak dwie poprzednie, zgromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy, które nie tylko przyglądały się miłosnym perypetiom uczestników, ale i ochoczo przyglądali się zgromadzonym na wyspie pięknościom oraz przystojnym panom.

Waleria Szewczyk planuje inwazyjną operację

W ostatniej edycji widzowie mieli okazję poznać piękną Walerię Szewczyk, która pochodzi z Etiopii, jednak większość życia spędziła we Francji. 23-latka w programie połączyła się z Piotrem Jakimczukiem, który wprost zwariował na jej punkcie. Po udziale w formacie nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, ponieważ stale angażuje się w nowe projekty zawodowe. Właśnie wzięła udział w kampanii reklamowej wspierającej ruch body positive, którego celem jest nakłonienie pań do zaakceptowania siebie, niezależnie od tego, jak wyglądają oraz jaki noszą rozmiar.

Waleria Szewczyk jest jedną z najpiękniejszych uczestniczek formatu, mimo to nie jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Opowiedziała nam o swoich kompleksach. Czy akceptuje każdy element swojego ciała?

Nie każdy ale wspieram to, żeby każdy siebie akceptował. Wiadomo, każdy ma swoje kompleksy i jest to jak najbardziej normalne. Ale trzeba akceptować siebie i to jakim się jest. Wiadomo, można dążyć do zmian jak się ma super kompleksy albo uprawiać sport jeżeli ktoś ma na to ochotę. Ale nie porównywać się do innych. Każde ciało jest piękne.

Jakie kompleksy ma finalistka Love Island?

Uważam, że mam za duże piersi jak na moje ciało. Kompleksuje mnie to, chciałabym zrobić sobie redukcję. I mój pępek mnie kompleksuje. Nie podoba mi się mój pępek, jest szeroki i wdaje się, że mam duży brzuch. Myślę o tym, aby zrobić operację pomniejszenia biustu. Teraz się zdecydowałam, że chcę to zrobić. Trochę się tego boję, bo jest to operacja inwazyjna. Wiem, że będę się lepiej czuła z mniejszym biustem, więc czemu nie. Mam teraz miseczkę E i F.

Jak podoba Wam się figura Walerii?


Waleria Szewczyk - Love Island 3

Waleria Szewczyk - Love Island 3

Waleria Szewczyk - Love Island. Wyspa miłości 3

Waleria Szewczyk - Love Island. Wyspa miłości 3

Waleria Szewczyk - Love Island. Wyspa miłości 3

Waleria Szewczyk - Love Island. Wyspa miłości 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×