Wakacyjne plany Anny Wendzikowskiej legły w gruzach przez chorobę córki. Gwiazda zdradziła swój plan awaryjny [WIDEO]

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska przez chorobę córki nie mogła polecieć na wakacje. Udało się jej jednak znaleźć wyjście z sytuacji. Opowiedziała o tym Jastrząb Post.

Anna Wendzikowska uwielbia podróże. Niestety musiała odwołać wylot do Indii. Wszystko przez nagłą chorobę córki. Dziennikarka zrezygnowała z przyjemności mimo tego, że miała już wyrobioną wizę, uprawniającą do wjazdu na teren południowoazjatyckiego państwa.

Reporterka Jastrząb Post zapytała gwiazdę TVN o to, jak wyglądają jej aktualne wakacyjne plany i czy jeszcze zamierza polecieć do Indii. Co powiedziała nam dziennikarka?

Anna Wendzikowska o wakacjach. Co zdradziła?

Rozmówczyni Jastrząb Post przyznała, że szczęśliwie udało się jej przesunąć wakacje na lipiec. Podeszła przy tym bardzo racjonalnie do sytuacji, która się wydarzyła.

Przesunęłam na lipiec. Więc jedziemy, ale dopiero w lipcu. Ja się nauczyłam, dużo podróżując, że niespodziewane sytuacje mogą się zawsze zdarzyć i uważam, że to jest jedna z najważniejszych życiowych lekcji, żeby umieć przyjmować, że ta rzeczywistość jest taka, jaka jest. Nie wszystko da się kontrolować. Im bardziej umie się tak łagodnie, z dużą akceptacją przyjąć to, że sytuacja się zmieniła i trzeba się dostosować do nowej, tym łatwiej się żyje. Ja się nie przywiązuje do tego, że musi być tak, jak ja sobie wymyśliłam. Widać tak miało być, że miałyśmy nie polecieć, mamy polecieć później. Może był tego jakiś powód, ja nie wiem, ale przyjmuję.

Czy Ania zmieniła plany, czy jednak wybierze się do Indii, jak planowała?

Kierunek został ten sam.

Trzymamy kciuki za kolejny wylot Ani.

Anna Wendzikowska projektuje stroje kąpielowe

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Anną przy okazji pokazu strojów kąpielowych, które zaprojektowała. Dlaczego w ogóle dziennikarka wpadła na taki pomysł?

Z pomysłem zaprojektowania kostiumów nosiłam się od wielu miesięcy. Bardzo dużo podróżuję do ciepłych krajów, dlatego kostiumy kąpielowe są bliskie memu sercu. Chciałam, aby moje kostiumy były zmysłowe, eleganckie, świetnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów i piękne. Kierowałam się zasadą: czy to jest dobre dla mnie, czy to jest dobre dla innych i czy to jest dobre dla świata? Wiele kobiet może sobie na taki kostium pozwolić, ale są i takie, które znajdują się w trudnym życiowo momencie. Dlatego silne kobiety powinny pomóc tym słabszym. Chciałabym stworzyć łańcuch pomocy. Nie jesteśmy jako kobiety solidarne ze sobą, warto to zmienić. Dlatego właśnie powstał pomysł na aukcję charytatywną – wytłumaczyła.

Fotki z pokazu zobaczycie tutaj.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska - Premiera książki Barbary Pasek

Anna Wendzikowska - Premiera książki Barbary Pasek

Anna Wendzikowska - otwarcie butiku

Anna Wendzikowska - otwarcie butiku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×