Szukaj

Wakacje w czasach pandemii. Gwiazdy już dokładnie zaplanowały, jak i gdzie je spędzą. Czego się obawiają?

Gwiazdy o planach na wakacje

Gwiazdy o planach na wakacje

Piotr Zelt, Anna Powierza, Madzia Wójcik i Maja Frykowska zdradzili nam swoje wakacyjne plany. Jak i gdzie będą odpoczywać w czasach pandemii? Wszystkiego dowiedziała się nasza reporterka.

Przez pandemię koronawirusa przemieszczanie się poza granice Polski jest mocno ograniczone. Samoloty ociągają się ze wznowieniem lotów, a wyjazd poza teren ojczyzny wiąże się z przymusową, 14-dniową kwarantanną po powrocie. W związku z tym polskie gwiazdy stawiają na odpoczynek na terenie kraju. O szczegółach opowiedziały w rozmowie z naszą reporterką.

Wakacyjne plany gwiazd. Zelt, Frykowska, Powierza i Madzia

Piotr Zelt przyznał, że wakacje spędzi nad Bałtykiem, ale na tym jego plany się nie kończą.

Te wakacje w tym roku raczej spędzimy w kraju. Polskie morze, a później camp hokejowy. To jest moja nowa pasja, hokej na lodzie i tradycyjnie w sierpniu jeżdżę na camp hokejowy i tam będę. A wcześniej z córką spędzę czas nad polskim morzem.

Anna Powierza w tym roku chciała wyjechać z Polski

Wakacje są dla mnie jedną wielką niewiadomą. Po pierwsze dlatego, że ja się czuję w tej chwili jak po fantastycznych wakacjach. Abstrahując od stresów i finansowych problemów, to ten czas był dla mnie i dla mojego dziecka super. Wypoczęłam jak nigdy, wyleniuchowałam się, prowadziłam slow-life. W tej chwili pracowałabym bez tchu, bo jestem za tym stęskniona. Nie mam pojęcia co zrobić z wakacjami, bo chciałyśmy wyjechać w jakieś fajne miejsce, w tej chwili nie polecimy nigdzie, bo granice nie są odblokowane i nie wiadomo jak będzie. Nad Bałtykiem byłyśmy w zeszłym roku, w tym marzyłam o czymś innym. Nie wiem, jak to zorganizować. Jeszcze czekam, może coś się jeszcze pozmienia. Obserwuję, co zrobią inni.

Maja Frykowska obawia się podróży za granicę, dlatego rozważa wyjazd w jedno z trzech miejsc na terenie kraju.

Wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Mieliśmy jakieś plany zagraniczne, ale realnie mówiąc to ciężko stwierdzić, co nasz rząd wymyśli. Czy np. wyjedziemy i nagle okaże się, że nie będziemy mogli wrócić, w związku z tym te wakacje jednak spędzimy w Polsce, nad polskim morzem i na Mazurach.

Madzia Wójcik zaplanowała krótkie wakacje z koleżankami.

Jadę z koleżankami do spa na 3 dni. Więc to jest taki girls wyjazd,. Jeśli chodzi o jakieś większe podróże, to myślę, że trzeba jeszcze troszkę poczekać.

Cała rozmowa poniżej.


Maja Frykowska – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Maja Frykowska – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Maja Frykowska – Futro z misia

Maja Frykowska – Futro z misia

Maja Frykowska w programie Big BMaja Frykowska w programie Big Brother (wtedy jeszcze jako Frytka)rother

Maja Frykowska w programie Big Brother (wtedy jeszcze jako Frytka)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×