Szukaj

„Roksana super, ale Viki pójdzie daleko”. Rafał Brzozowski zdradził nam plany menadżera Viki Gabor [WIDEO]

Kariera Viki Gabor dopiero się rozkręca! Wygrana w Eurowizji Junior 2019 napędziła jej fanów, a jej menadżerowi apetytu na więcej. Za chwilę 12-latka zdetronizuje nawet Roksanę Węgiel! O szczegółach opowiedział nam Rafał Brzozowski.
Rafał Brzozowski, Viki Gabor, Roksana Węgiel

Rafał Brzozowski, Viki Gabor, Roksana Węgiel

Zwycięstwo Viki Gabor w Eurowizji Junior 2019 odbiło się szerokim echem w mediach. Młoda gwiazda jest obecnie najbardziej komentowaną postacią polskiego show-biznesu. Gratulacjom i zachwytom nie ma końca. Do licznych pochwał od starszych znajomych z branży, 12-latka może dopisać kolejne. Tym razem od Izy Krzan i Rafała Brzozowskiego.

Kariera Viki Gabor po Eurowizji Junior. Co planuje jej menadżer?

Zwycięstwo w dziecięcej Eurowizji napędziło Viki Gabor fanów i otworzyło drzwi do dalszej kariery, kto wie, może nawet za granicą. Menadżer młodej gwiazdy ma dokładnie opracowany biznesplan, który lada dzień zacznie wdrażać w życie. Jego celem jest przegonienie Roksany Węgiel, która obecnie uchodzi za największą polską gwiazdę dla dzieci i młodzieży. O wszystkim naszej reporterce opowiedział Rafał Brzozowski.

Ja spotkałem się z Viki w zeszły czwartek. Wtedy jej menadżer mi powiedział: „Uważaj, jak Viki pójdzie do góry. Roksana super, ale Viki pójdzie daleko”. I życzyłem jej naprawdę powodzenia. Powiedziałem jej, aby się nie przejmowała. Ja trzymałem za nią kciuki. Dzisiaj zobaczyłem głosowanie jury i po siódmym państwie byliśmy na drugim miejsce. Nawet jeśli byłoby drugie miejsce to byłaby to sytuacja niesamowita. Po głosowaniu jurorów byliśmy na drugim miejscu za Kazachstanem, przewaga była 20 punktów i nagle Ida czyta te wszystkie wyniki i szał w studiu- wszyscy krzyczą, śpiewają. Nie wiedziałem, co mam powiedzieć. To było coś niewiarygodnego, ja nie mogłem w to uwierzyć. To jest historyczny moment. Pierwszy raz w historii Eurowizji zdarzyło się, żeby państwo wygrywało drugi raz z rzędu.

Zwycięstwo Viki Gabor skomentowała także Izabella Krzan. Miss Polonia i obecna gwiazda TVP jest pod wrażeniem tego, co osiągnęła finalistka The Voice Kids:

Przechodzimy do historii. Dwa razy z rzędu udało nam się wygrać Eurowizję Junior. Ja trzymałam bardzo mocno kciuki, bo uważam, że Viki jest mega utalentowana. Dodatkowo jest piękną dziewczyną. Mam nadzieję, że to dobrze rokuje w przyszłości. I wykorzysta to zwycięstwo – przyznała Izabella w rozmowie z naszą reporterką.

Czy Viki przegoni Roxie?


Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Gwiazdy gratulują wygranej Viki Gabor

Gwiazdy gratulują wygranej Viki Gabor

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×