Szukaj

„Roksana super, ale Viki pójdzie daleko”. Rafał Brzozowski zdradził nam plany menadżera Viki Gabor [WIDEO]

Kariera Viki Gabor dopiero się rozkręca! Wygrana w Eurowizji Junior 2019 napędziła jej fanów, a jej menadżerowi apetytu na więcej. Za chwilę 12-latka zdetronizuje nawet Roksanę Węgiel! O szczegółach opowiedział nam Rafał Brzozowski.
Rafał Brzozowski, Viki Gabor, Roksana Węgiel

Rafał Brzozowski, Viki Gabor, Roksana Węgiel

Zwycięstwo Viki Gabor w Eurowizji Junior 2019 odbiło się szerokim echem w mediach. Młoda gwiazda jest obecnie najbardziej komentowaną postacią polskiego show-biznesu. Gratulacjom i zachwytom nie ma końca. Do licznych pochwał od starszych znajomych z branży, 12-latka może dopisać kolejne. Tym razem od Izy Krzan i Rafała Brzozowskiego.

Kariera Viki Gabor po Eurowizji Junior. Co planuje jej menadżer?

Zwycięstwo w dziecięcej Eurowizji napędziło Viki Gabor fanów i otworzyło drzwi do dalszej kariery, kto wie, może nawet za granicą. Menadżer młodej gwiazdy ma dokładnie opracowany biznesplan, który lada dzień zacznie wdrażać w życie. Jego celem jest przegonienie Roksany Węgiel, która obecnie uchodzi za największą polską gwiazdę dla dzieci i młodzieży. O wszystkim naszej reporterce opowiedział Rafał Brzozowski.

Ja spotkałem się z Viki w zeszły czwartek. Wtedy jej menadżer mi powiedział: „Uważaj, jak Viki pójdzie do góry. Roksana super, ale Viki pójdzie daleko”. I życzyłem jej naprawdę powodzenia. Powiedziałem jej, aby się nie przejmowała. Ja trzymałem za nią kciuki. Dzisiaj zobaczyłem głosowanie jury i po siódmym państwie byliśmy na drugim miejsce. Nawet jeśli byłoby drugie miejsce to byłaby to sytuacja niesamowita. Po głosowaniu jurorów byliśmy na drugim miejscu za Kazachstanem, przewaga była 20 punktów i nagle Ida czyta te wszystkie wyniki i szał w studiu- wszyscy krzyczą, śpiewają. Nie wiedziałem, co mam powiedzieć. To było coś niewiarygodnego, ja nie mogłem w to uwierzyć. To jest historyczny moment. Pierwszy raz w historii Eurowizji zdarzyło się, żeby państwo wygrywało drugi raz z rzędu.

Zwycięstwo Viki Gabor skomentowała także Izabella Krzan. Miss Polonia i obecna gwiazda TVP jest pod wrażeniem tego, co osiągnęła finalistka The Voice Kids:

Przechodzimy do historii. Dwa razy z rzędu udało nam się wygrać Eurowizję Junior. Ja trzymałam bardzo mocno kciuki, bo uważam, że Viki jest mega utalentowana. Dodatkowo jest piękną dziewczyną. Mam nadzieję, że to dobrze rokuje w przyszłości. I wykorzysta to zwycięstwo – przyznała Izabella w rozmowie z naszą reporterką.

Czy Viki przegoni Roxie?


Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Gwiazdy gratulują wygranej Viki Gabor

Gwiazdy gratulują wygranej Viki Gabor

×