Viki Gabor postawiła granice produkcji „TTBZ”! Tylko nam zdradziła, na co się nie zgodziła [WIDEO]

Viki Gabor, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Viki Gabor, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Viki Gabor o udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jakie warunki postawiła produkcji? Na co się nie zgodziła? O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Viki Gabor wystarczył niespełna rok, by dołączyła do czołówki gwiazd rodzimego show-biznesu. Najpierw zachwyciła w The Voice Kids, w którym zajęła 2. miejsce, a potem zmiażdżyła konkurencję podczas Eurowizji Junior 2018 w Gliwicach. Swoim zwycięstwem zapewniła Polsce drugie trofeum z rzędu. Dotychczas nie udało się to żadnemu innemu państwu.

Na fali popularności Viki wydała płytę Getaway, która pokryła się złotem, a także wylansowała kilka przebojów. Oprócz słynnego, eurowizyjnego Superhero, w swoim repertuarze ma także przebój Ramię w ramię nagrany w duecie z Kayah. Drzemiący w niej potencjach już dawno dostrzegli producenci najróżniejszych shows. Jednym z nich jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Polsat już oficjalnie potwierdził, że Gabor wystąpi w nadchodzącym, szesnastym sezonie widowiska, gdzie będzie rywalizować o Złotą Maskę m.in. z Patrykiem Cybulskim, Karoliną Pisarek i Anną Jurksztowicz. Chociaż wielu jej fanów się ucieszyło, to nie brakowało też takich, którzy wiadomość tę przyjęli z rozgoryczeniem. Zarzucili producentom i rodzicom Viki, że jest za młoda na udział w programie, w którym zostanie poddana serii inwazyjnych metamorfoz. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Viki Gabor o udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jakie warunki postawiła produkcji?

Jak do krytyki ustosunkowała się Viki? 14-latka po raz pierwszy publicznie odpowiedziała hejterom. Udzieliła wywiadu Jastrząb Post, w którym opowiedziała z nieskrywaną radością, że już odlicza dni do premiery widowiska. Przy okazji ujawniła kilka smaczków z planu:

Dużo się dzieje. Mega się jaram, ponieważ uwielbiam ten program. Sama oglądam. To jest jednak hardcore. Próby, jest dużo prób wokalnych, choreograficznych. Mega fajni ludzie pracują nad tym i ekipa jest bardzo fajna. Decyzję o udziale podjęłam szybko. To jest fajna przygoda, nowe doświadczenie. Myślę, że to mi da bardzo dużo w muzie, bo uczę się choreografii, różnych interpretacji głosu, więc to mi da bardzo dużo w tym, co robię. Taki nowy step. Ja lubię wyzwania więc, jest spoko.

Czy jest coś, czego obawia się Viki?

Ciężko mi powiedzieć. Jakby był jakiś męski głos, to myślę, że byłoby ciężko. Ale zobaczę. Tam są przygotowania, oni też uczą i starają się zrobić ten głos najbardziej podobny do oryginału, więc zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać. Ale to losowanie po prostu, więc zobaczymy.

Jak się okazuje, Viki postawiła twarde warunki produkcji i na pewno nie zobaczymy jej np. w roznegliżowanych strojach:

Na początku jak rozmawialiśmy, czy będę brała udział w tym programie, to braliśmy pod uwagę, że nie ma opcji, żebym wystąpiła w czymś takim. Rozmawialiśmy o tym. Chyba czegoś takiego nie będzie. Ja też bym się na to nie zgodziła, bo jednak trochę nie pasuję. Nie zrobiłabym tego. Więc don’t worry. Trochę postawiłam granice produkcji.

Cała rozmowa poniżej.


Viki Gabor oskarżona o plagiat

Viki Gabor oskarżona o plagiat

Viki Gabor - Finał Miss Polski 2021

Viki Gabor - Finał Miss Polski 2021

Viki Gabor – Opole 2021, zdjęcia z prób

Viki Gabor – Opole 2021, zdjęcia z prób

Komentarze

 • Nauczyciel pisze:

  Śpiewa ładnie choć fatalna dykcja… viki popracuj nad wypowiedziami dla mediów bo brzmi to strasznie infantylnie… skoro kierujesz sie na nastolatkę i popracuj nad językiem (składnia przede wszystkim). Przykro mi ale poziom wypowiedzi na poziomie 8-łatki:( no offence, jest spoko😂

 • Jadzia pisze:

  Dla niej to bedzie rowniez nauka. Zdobedzie niesamowite wokalne doswiadczenie. Zadna szkola jej tego nie da. Takze warto, bo widac, ze wlasnie na tym bedzie polegal jej zawod. 14-latka w naszych czasach mowi sie, ze to jeszcze dziecko. Przypomnijcie sobie, jak bylo lata temu. O wiele mlodsze dzieci zaczynaly pracowac i to ciezko. To, ze dzieci nadal na polu pomagaja rodzicom nikogo nie boli? Wiecej zazdrosci i zawisci w komentarzach, jak powyzszy niz prawdziwej troski!!!

 • Gość pisze:

  Zwycięstwo zdobyła w JESC 2019, nie 2018…

 • Matka pisze:

  Dziecko nie zaniedbuj szkoly.

 • Grażyna Wernik pisze:

  Czy młodzież w tak młodym wieku powinna tyle pracować? Program Polsatu ” Twoja twarz brzmi znajomo” jest wymagający artystycznie i czasowo. Zastanawiające jest to, że 14 latka angażowana jest do programu dla dorosłych. Nie chodzi o to czy ma dekolt z przodu czy z tyłu, tylko jak interpretuje piosenkę. Jakiś zasób minimum emocjonalnych przeżyć trzeba mieć. Czy rzecznik praw dziecka nie powinien popatrzeć w regulamin stacji? Popatrzeć w przepisy Inspekcji Pracy. ?

 • Tomek Kowalczyk pisze:

  Nie dugo walnie sodówa do głowy.A potem depresja jak górniak.

 • Gość pisze:

  Wygląda na 30 łatkę, czyli staramaleńka, szok

 • Gość pisze:

  Taki live najwaźniejsza jest kultura we wszystkim zabawie szkole pracy zakupach w lidlu jak inni ma potencjał i d..pą nie świeci więc da rade a jak nie to zostaną studia i sylwester w zakopanem najpierw niech korzysta z młodosci i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×