Szukaj

Podekscytowana Viki Gabor o nowej płycie. W luksusowej opcji kosztuje 200 złotych, ale za to czego tam nie ma

Viki Gabor o płycie Getaway

Viki Gabor o płycie Getaway

Viki Gabor zdradziła kulisy nagrań do teledysku utworu Getaway. To zapowiedź jej najnowszej płyty o tym samym tytule. Jak artystka wspomina pracę na planie i co fani znajdą w wyjątkowym boxie z krążkiem?

Viki Gabor swoją karierę rozpoczęła z wielkim, medialnym przytupem i wciąż nie schodzi z pierwszych miejsc list przebojów. Dała się poznać szerszej publiczności dzięki występowi w The Voice Kids, gdzie w finale zajęła drugie miejsce.

Następnie spróbowała swoich sił w specjalnych odcinkach Szansy na Sukces, w których stawką było reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji. Piosenką Superhero Viki zawojowała serca jury i widzów zdobywając maksymalną liczbę punktów. 24 listopada wygrała dziecięcą Eurowizję, zostawiając rywali daleko w tyle.

Viki Gabor ujawniła szczegóły z planu teledysku Getaway

Po świetnie przyjętych singlach Superhero oraz Ramię w ramię (w duecie z Kayah) Viki po raz kolejny wróciła z nowym, anglojęzycznym singlem Getaway. Utwór został stworzony na miarę obecnych czasów – energetyczny, rytmiczny, chwytliwy z elementami letniego vibe’u. Jednym z jego autorów jest Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson Lush Life oraz singla Chainsmokers Takeaway.

Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać o to, jak czuła się młoda artystka podczas zdjęć do utworu, w tak kultowym miejscu. W końcu nagrywały tam swoje piosenki wielkie sławy, takie jak Beyonce i Lady Gaga.

Viki Gabor o kulisach kręcenia teledysku do utworu Getaway:

To był dla mnie ogromny zaszczyt, ponieważ ja w takim wieku mogę nagrywać teledyski w miejscach, gdzie nagrywały takie divy i legendy. Byłam bardzo szczęśliwa, do tej pory jestem i wspominam to bardzo dobrze. Spędziłam tam bardzo fajny czas, cała ekipa była naprawdę świetna. Bardzo fajnie mi się pracowało. Miałam też ekscytację, bo to jest fajne miejsce i od małego chciałam tam pojechać. Jak widać marzenia się spełniają i trzeba je spełniać, bo warto.

Już niebawem będzie miała premierę najnowsza płyta Viki. Czym zaskoczy fanów i jakie emocje jej towarzyszą na chwilę przed?

Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że się wszystkim spodoba. Już ruszył pre-order. Wpadajcie na Instagram, Jest tam dużo informacji. Jestem bardzo podekscytowana i ciężko nad tym pracowałam. Więc mam nadzieję, że moim fanom się spodoba, i że będą zaskoczeni.

Dodajmy, że nową płytę można kupić w opcji ekskluzywnej za 199,99 złotych. Wersja premium zawiera płytę Getaway (Into My Imagination) w wersji deluxe z 2 dodatkowymi piosenkami, dwustronnym plakatem, wlepkami i pocztówkami Viki pakowanymi w specjalny box oraz wyjątkową bluzę dostępną jedynie w przedsprzedaży. Wersja standardowa albumu (także w opcji z autografem) na stronie Viki kosztuje niecałe 43 złote.


Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×