Szukaj

Viki Gabor nagrywa piosenkę z siostrą: „Może coś wyjdzie”. W planach ma jeszcze kilka innych duetów

Viki Gabor nagrywa duet z siostrą

Viki Gabor nagrywa duet z siostrą

Viki Gabor nie zapomina o fanach i już szykuje dla nich prawdziwą petardę. Młoda gwiazda zdradziła nam, czym zaskoczy słuchaczy w najbliższym czasie. Przy okazji opowiedziała o wymarzonym duecie. Proste pytanie, ale odpowiedź nie była już taka łatwa.

Viki Gabor zadebiutowała w 2019 roku i w krótkim czasie wyrosła na jedną z największych gwiazd estrady. Ma dopiero 13 lat, a na swoim koncie odnotowała sukcesy, o jakich wiele starszych od niej gwiazd może tylko pomarzyć. Wygrana na Eurowizji Junior, świetnie sprzedająca się płyta i pierwsze miejsce na listach przebojów są dowodem ogromnej sympatii ze strony odbiorców.

Viki Gabor o duetach i współpracy z siostrą

Viki nie zapomina o swoich fanach i już wkrótce przygotuje dla nich coś specjalnego. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post młoda piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy. Okazuje się, że połączy siły ze starszą siostrą Melisą:

Coś szykuję. Cały czas nagrywam, piszę z siostrą, więc mam nadzieję, że wkrótce coś będzie. O duetach jeszcze nie wiem. Może coś tam wyjdzie. Ale na razie to piszę cały czas i mam nadzieję, że coś wyjdzie.

Po świetnie przyjętym duecie z Kayah fani liczą na kolejne kolaboracje z Viki Gabor w roli głównej. Z kim nastolatka chciałaby nagrać wspólną piosenkę? Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji zdradziła swoje plany:

Mam dużo. Nie wiem od której zacząć, bo mam dużą listę marzeń i osób, z którymi chciałabym wystąpić. To jest bardzo ciężkie pytanie, bo nie mogę wybrać jednej osoby. Jest ich mnóstwo. Mam bardzo dużo marzeń. Mam nadzieję, że kilka ich spełnię.

Cała rozmowa poniżej.

Viki Gabor – rodzina

Rodzina Viki Gabor, zanim zamieszkała w Krakowie, żyła na zachodzie Europy. Przez siedem lat mieszkali w Londynie, a wcześniej osiedlili się w Niemczech, w których piosenkarka przyszła na świat. 14-latka ma dwójkę rodzeństwa. Jej brat pasjonuje się sportem, w szczególności boksem, a jej siostra uwielbia komponować piosenki. Czyżby jedną z nich napisała z myślą o Viki? O tym przekonamy się wkrótce.


Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Viki Gabor - rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Viki Gabor - rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Viki Gabor - Miss Polski Nastolatek 2020

Viki Gabor - Miss Polski Nastolatek 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×