Urszula Dudziak nie chce wracać do „The Voice”. Michał Szpak skutecznie ją zraził. Wszystko przypłaciła zdrowiem

Urszula Dudziak, Michał Szpak

Urszula Dudziak, Michał Szpak

Urszula Dudziak nie chce wracać do The Voice of Poland. Mało kto zdawał sobie sprawę, że wpływ na jej decyzję ma wydarzenie z udziałem Michała Szpaka. Czym tak bardzo zniechęcił legendę estrady do współpracy z produkcją TVP?

The Voice of Poland emitowany jest nieprzerwanie od 2011 roku. Nawet początek pandemii, gdy producentów obowiązywały koszmarne obostrzenia, nie przeszkodził w realizacji kolejnego sezonu. Widowisko gromadzi przed telewizorami miliony widzów i lansuje największe gwiazdy estrady. To tam swoje pierwsze kroki stawiali Krystian Ochman, Rafał Brzozowski, Maja Kapłon, Sarsa czy Natalia Nykiel.

Fani formatu przyzwyczaili się, że obsada jury zmienia się jak w kalejdoskopie. W każdej edycji dochodzi do roszad. Jedni żegnają się z posadą trenera, inni wracają po latach, a inni debiutują. Jesienią 2020 roku jedną z ekspertek, która wybierała najlepszy głos w Polsce, była Urszula Dudziak. Piosenkarka do The Voice of Poland przeszła z The Voice Senior.

Gwiazda nie ukrywa, że na razie nie planuje powrotu do show. Reporterce Jastrząb Post zdradziła bez ogródek, co ją zniechęciło. Ku zaskoczeniu wielu wpływ na jej decyzję miał… Michał Szpak.

Dlaczego Urszula Dudziak nie chce wracać do The Voice of Poland?

Chociaż Urszulę interesują talenty, które pojawiają się w programie, to przez emocje, z jakimi musi się mierzyć, nie wie, czy jej ponowny udział w The Voice of Poland jest dobrym pomysłem:

To jest trudne pytanie. Z jednej strony to mnie ciekawi. A z drugiej strony to kosztowało mnie bardzo dużo stresu. O pomyłkę wcale nie jest tak trudno.

Urszula przytoczyła sytuację z planu, kiedy to Michał Szpak nie poznał się na talencie jednego z uczestników:

Była taka sytuacja, że ktoś zaśpiewał na średnim poziomie, a potem ja pamiętam, że Michał Szpak poprosił tego wykonawcę, aby zaśpiewał a capella, bez zespołu. I nagle ni stąd, ni z owąd wokalista, który zaśpiewał średnio, tak zaśpiewał, że buty wszystkim spadły. Tak więc można było się pomylić.

Decyzja kolegi z jury tak bardzo nią wstrząsnęła, że niemal przypłaciła ją zdrowiem! Szpak skutecznie zniechęcił Dudziak do oceniania wykonawców po jednym utworze:

Przez jedną decyzję Michała okazało się, że to jest faktycznie fantastyczny wokalista. Ja tego się panicznie boję. Że zrobię jakiś błąd, że nie docenię, że nie poznam naprawdę tego talentu, który może drzemie w poszczególnym wokaliście. Za dużo mnie to kosztuje zdrowia.

Cała rozmowa poniżej.

Zobaczcie też nowy teledysk Szpaka 24na7:


Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak – finał The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak – finał The Voice of Poland 11

Komentarze

 • Gość pisze:

  Błąd w tekście, to pani Urszula, nie poznała się na talencie, Michał sie poznał poprosił tą osobę aby jeszcze raz zaspiewała i pani Urszula zauwazyła swoja pomyłkę, dlaczego zatrudniacie Paulinę pucułę, która kłamie i w tytule i w tekscie, kto opłacil nagonkę

 • GośćBiBi pisze:

  Pani Urszulo, ma Pani obłędny kostium. Wyglądała Pani cudownie:)Pozdrawiam.

 • Pytanie pisze:

  Kto to jest Michał Szpak??

  • GośćROBKOR pisze:

   Jest to zniewieściały chłopczyk z długimi kudłami i przerośniętym ego o swoim talęcie

  • Gość pisze:

   To ten co dziobał bociana !!!

  • Bona N. pisze:

   To ten co dziobał bociana !!!

  • Gość pisze:

   Ktoś kim ty nigdy nie będziesz i to na wielu płaszczyznach. Jedyne co potrafisz to napisać: Kim jest… o osobie, którą znają wszyscy. A jeżeli nawet nie to wpisuje się w wyszukiwarkę i już wiesz. Trudne? Trudne jak ma się galaretę tam gdzie powinny być zwoje.

  • GośćMagda pisze:

   WOKALISTA KTÓRY MA 4 OKTAWY W GŁOSIE.TYLE MIAŁA TYLKO VIOLETTA VILLAS.POZDRAWIAM

 • Gość pisze:

  Dlatego jest nie jeden a kilku jurorów-może akurat wszyscy się nie pomylą jednocześnie. Ponadto dobrze,że jurorzy się zmieniają w kolejnych edycjach-kiepsko by było żeby jakaś „jedyna trójca” przez lata decydowała o losach młodych adeptów. Oni zresztą mogą wracać na kolejne przesłuchania-aż do skutku..

  • Leszek pisze:

   Czy każdy z tych piosenkarz to musi się wywyższać ? Przecież bez publiki to są nikim

  • Gość Ewa pisze:

   Urszula Dudziak to talent, doświadczenie i klasa sama w sobie. Wspaniale Pani wygląda. Pozdrawiam serdecznie.

  • Gość pisze:

   Ma wspaniały glos.I włosy

  • weksi pisze:

   do Leszka – tak jak lekarz bez pacjentów jest nikim, sprzedawczyni bez klientów, urzędniczka bez petentów, piekarz bez jedzących pieczywo itd. A ty pewnie jeśli pracujesz to sam dla siebie i sam sobie płacisz pieniędzmi, które chyba sam sobie drukujesz…..

 • Gizela pisze:

  Kiedy obchodzić bedzie Pani 18-te urodziny?

 • Gość pisze:

  Uwielbiam ją.

 • Gość pisze:

  Super Kobitka !

 • Gość pisze:

  Szacun dla Pani Urszuli za podejście

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×