TYLKO U NAS! Stylowa Edyta Górniak w sądzie na rozprawie

Edyta Górniak w sądzie Dariusz K.

Edyta Górniak w sądzie Dariusz K.

Edyta Górniak w sądzie, kwiecień 2016

Dzisiaj warszawski sąd ogłosił wyrok w sprawie Dariusza K., który potrącił kobietę ze skutkiem śmiertelnym. Były mąż Edyty Górniak został skazany na 7 lat pozbawienia wolności. Kilka godzin po usłyszeniu decyzji sądu odbyła się kolejna rozprawa. Tym razem z udziałem Edyty Górniak.

Sprawa dotyczyła wykonywania kontaktów z synem paryAllanem Krupą. Od kiedy nastolatek zamieszkał w Krakowie, gdzie razem z Edytą prowadzi spokojny tryb życia, jego kontakt z dziadkami jest ograniczony. Wiesława i Tadeusz Krupa wnieśli do sądu sprawę o zabezpieczenie relacji z wnukiem. Zależy im na regularnych spotkaniach z Allanem. Prawdopodobnie nie mogli widywać dziecka w szkole, nie mogli zadzwonić, ani wręczyć prezentu na urodziny.

Sędzia Katarzyna Kisiel, rzecznik prasowy do spraw cywilnych w Sądzie Okręgowym w Warszawie nie chce udzielić komentarza:

Ze względu na dobro małoletniego dziecka odmawiam udzielania informacji w tej sprawie

Stylizacja Edyty Górniak w sądzie

Edyta Górniak w sądzie zaprezentowała się bardzo stylowo. Gwiazda założyła szarą sukienkę Kasi Miciak Design, czarne klasyczne szpilki Celebrity, beżowy płaszcz Marks&Spencer i torebkę Tallinder. Przed obecnymi na miejscu paparazzi ukrywała twarz za dużymi okularami Armani. Na miejscu gwiazdę wspierał współpracownik, Marcin Wieczorek.

Zobacz: Edyta Górniak spotkała się z Celine Dion! Tylko nam opowiedziała o niezwykłej rozmowie

Edyta Górniak w sądzie

Edyta Górniak w sądzie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×