Tylko u nas! Martyna Gliwińska o nowym partnerze! Zdradziła, kim jest i czym ją ujął następca Jarosława Bieniuka [WIDEO]

Martyna Gliwińska o nowym partnerze

Martyna Gliwińska o nowym partnerze

Martyna Gliwińska ma nowego partnera! Po raz pierwszy opowiedziała o nim w rozmowie z Jastrząb Post. Kim jest jej ukochany? Czy to osoba znana z mediów?

Martyna Gliwińska stała się szerzej znana, gdy weszła w związek z Jarosławem Bieniukiem. Jej relacja ex-piłkarzem i partnerem zmarłej Anny Przybylskiej przed długi czas była na świeczniku. Gwiazdorska para doczekała się razem syna: Kazimierza. Niestety rodzice malucha wkrótce potem się rozstali. Od tego czasu Gliwińska była samotną matką. Sytuacja zmieniła się jakiś czas temu. Przed kilkoma dniami piękność pochwaliła się tym, że pokazała pierwsze zdjęcie z partnerem, z którym jest od niedawna! Internauci zwrócili uwagę, że jest on nieco podobny do Bieniuka (fotografia w galerii pod tekstem).

Reporterka Jastrząb Post jako pierwsza porozmawiała z nią o jej ukochanym.

Martyna Gliwińska ma nowego partnera. Kto to?

Rozmówczyni wyjawiła, że jej partner nie jest osobą publiczną, przez co nie zamierza go pokazywać w social mediach.

Mój nowy partner nie jest osobą medialną. Nie mamy zamiaru pokazywać się medialnie. Bardzo często pytają mnie moje obserwujące dlaczego jego nie ma w tym świecie instagramowych. To jest jego decyzja, ja to szanuję. Tak to na razie pozostawiam.

Dodała, że poznali się w jej pracy (gwiazda zajmuje się projektowaniem wnętrz).

Poznaliśmy się w mojej pracy. Zaprosił mnie do zrobienia projektu i jakoś między nami zaiskrzyło. Można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Ukochany ujął ją tym, że jest opiekuńczy i naturalny, a także dobrym kontaktem z Kazikiem.

Jest zdecydowanie opiekuńczy. Przede wszystkim ma bardzo fajną relacją z moim dzieckiem. Jest ona zdecydowanie naturalna i tym mnie bardzo ujął. Pasujemy do siebie.

Na koniec Gliwińska zdradziła, czego możemy im życzyć.

Na dzisiejsze czasy życzcie nam zdrowia i powodzenia.

Trzymamy kciuki za miłość Martyny!


Martyna Gliwińska z nowym partnerem

Martyna Gliwińska z nowym partnerem

Martyna Gliwińska- finał Influencer's Top 2022

Martyna Gliwińska- finał Influencer's Top 2022

Martyna Gliwińska w nowej fryzurze

Martyna Gliwińska w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×