Szukaj

TYLKO U NAS! Maria Niklińska skomentowała swój kontrowersyjny teledysk. „To była śmiała wypowiedź artystyczna”

Maria Niklińska o kontrowersyjnym teledysku

Maria Niklińska o kontrowersyjnym teledysku

Maria Niklińska komentuje pocałunek z kobietą

Aktorka i piosenkarka – Maria Niklińska nakręciła kontrowersyjny teledysk do piosenki „Ile jeszcze”. Występuje w nim w roli zakonnicy, która za chwilę całuje się z inna kobietą. Ten klip został różnie odebrany przez jej fanów i Internautów.

My zapytaliśmy gwiazdę o to co chciała osiągnąć pokazując coś tak kontrowersyjnego.

Muzyka jest teraz na równorzędnym miejscu co aktorstwo także na pewno będę szła w tym kierunku. Powstają nowe rzeczy, ale absolutnie cały czas ta płyta jest dla mnie bardzo świeża. Nigdy zszokowanie samo w sobie nie było dla mnie głównym celem i nie jestem w ogóle skandalistką, nie kreuje skandali w swoim życiu prywatnym – wyjaśniła w rozmowie z nami

Maria wie, że ten przekaz spotkała się z różnymi, często skrajnymi opiniami. Niektórym się to bardziej, a innym mniej podoba, ale twierdzi, że każdy ma prawo do własnej opinii.

To była wypowiedź artystyczna, która moim zdaniem może była śmiała. Nie będę niczego cenzurować ale też nie będę na siłę kreować skandali. To był taki pomysł artystyczny, kolejny teledysk jest już zupełnie inny tak więc zapraszam do obejrzenia – dodała.

Widzieliście ten teledysk? Jeśli nie to koniecznie zobaczcie.

Teledysk i piosenka „Ile jeszcze”


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×