Tylko u nas! Doda na planie teledysku do piosenki „Riotka”! Znamy datę premiery

Doda Riotka

Doda Riotka

Doda powraca w wielkim stylu! Długo przyszło nam czekać na nowy singiel artystyki, ale jak zobaczycie w naszym wideo – było warto!

Gwiazda pracuje obecnie na planie teledysku do nowej piosenki Riotka. Klip będzie miał premierę jeszcze przed Sylwestrem. Doda przyzwyczaiła nas do tego, że jej każdy teledysk jest niepowtarzalny, więc i tym razem nie mogło być inaczej. Na planie pokazała nam między innymi… konia niedotykalskiego. Artystka zaprezentuje się w wielu stylizacjach, które jak zwykle będą dopracowane w najmniejszych szczegółach.

Piosenkarka jest profesjonalistką, więc do współpracy przy nowym klipie zaprosiła samych najlepszych specjalistów. Nagrywanie teledysku jest bardzo ciężką pracą, której nie da się wykonać w kilka godzin. Doda zdradziła nam, ile czasu zajmuje wyprodukowanie klipu.

Wielbiciele Dody nie mogą doczekać się już premiery. Czas oczekiwania spożytkowali na zbudowanie największej strony na Facebooku, która jednocześnie jest petycją, żeby to właśnie Doda reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji (zobacz: Doda pojedzie na Eurowizję? Pod petycją podpisało się już blisko….). Czy gwiazda zdecyduje się wziąć udział wkonkursie okaże się w najbliższym czasie.

Póki co, mamy okazję zobaczyć zapracowaną Dodę, która tylko dla Jastrzabpost.pl pokazała kulisy pracy nad klipem do utworu Riotka


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×