Tylko nam Ryszard Kalisz i jego żona zdradzili jak wychowują syna Fryderyka - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Tylko nam Ryszard Kalisz i jego żona zdradzili jak wychowują syna Fryderyka

Ryszard Kalisz z żoną Dominiką Lis

Ryszard Kalisz z żoną Dominiką Lis

Ryszard Kalisz i Dominika Lis o synu Fryderyku

Wirtualna Polska

Na początku czerwca Ryszard Kalisz i Dominika Lis zostali rodzicami. Na świat przyszedł Fryderyk, który jest drugim synem polityka. Pierwsze dziecko – Ignacy urodziło mu się w 2013 roku.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Ryszard Kalisz został ojcem!

Dziś mały Fryderyk ma już 4, 5 miesiąca, więc jego rodzice mogą sobie pozwalać na dłuższe wyjścia z domu. Jednym z nich była wczorajsza gala Orlenu, na której pojawiło się małżeństwo.

Dla mnie to debiut. Ja wole skromnie i w zaciszu domowym, ale bardzo miło – powiedziała Dominika i od razu pochwaliła się synkiem. Nasz syn jest przeuroczy – cały tata. Pogodny, towarzyski, uśmiechnięty – dodała w rozmowie z nami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Głos w tej sprawie zabrał również Ryszard Kalisz, który zdradził komu powierzyli opiekę nad pociechą.

Tata jest zadowolony, bo zostawiliśmy Fryderyka teraz w domu ze starszym bratem i opiekunką i możemy tutaj przyjść i świętować Galę Orlenu. Wybieraliśmy się z żoną tutaj z dużą nadzieją na spędzenie miłego wieczoru – mówi.

Para bardzo lubi spotykać się ze znajomymi, chodzić do restauracji i spędzać czas poza domem. Wcześniej Fryderyk trochę ich ograniczał, ale teraz jest już odchowany i nie potrzebuje ciągłej opieki rodziców.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Teraz częściej wychodzimy, bo przez pierwsze trzy miesiące syna nie można było, bo żona musiała być w domu. Już nawet zdarza się, że wychodzimy trzy razy w tygodniu – wyznaje prawnik.

Posłuchajcie całej rozmowy.

Wirtualna Polska
Ryszard Kalisz z partnerką na gali

Ryszard Kalisz z partnerką na gali „Polacy z Werwą” 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×