Tylko u nas nazwisko kolejnego nowego jurora „TTBZ 15”! „Postawił finansową poprzeczkę bardzo wysoko”

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Już w jesiennej ramówce stacji Polsat zobaczymy kolejną 15. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Polsat ujawnił już nazwiska kilku uczestników i zapowiedział zmiany w składzie jury. Nie tylko Michał Wiśniewski dołączy do obsady show. Tylko u nas poznacie nazwisko czwartego jurora. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od pierwszej edycji podbił serca widzów. Na przestrzeni lat doczekał się ogromnej publiczności, dlatego nie można się dziwić, że stacja Polsat przygotowuje się już powoli do 15. edycji. Od kilku tygodni regularnie informują oni o kolejnych gwiazdach, które zmierzą się repertuarem muzycznym, ale poddadzą się też ekstremalnej charakteryzacji, które upodobni je do największych sław, jakie pojawiły się kiedykolwiek na muzycznej scenie.

Nadchodząca edycja, która pojawi się już w jesiennej ramówce, zapowiada bardzo wysoki poziom i mnóstwo emocji. Wiadomo, że pośród uczestników zobaczymy między innymi Barbarę Kurdej-Szatan, Paulinę Sykut, Kasię Łaskę, Tomasza Ciachorowskiego, Adama Zdrójkowskiego i Roberta Janowskiego, co już może przepowiadać rozrywkę na najwyższym muzycznym poziomie. Sporo zmian zaszło także w jury.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: kto zasiądzie w jury?

Nowa odsłona kultowego show dla gwiazd wzbudza emocje nie tylko ze względu na uczestników, ale także spor zmian w jury. Od dłuższego czasu występy kolegów po fachu oceniali: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski, Adam Strycharczuk i Małgorzata Walewska. Wiadomo już, że aktor znany z serialu M jak Miłość pożegnał się z fanami, a jego miejsce zajmie Michał Wiśniewski, który jest bardzo przejęty swoją nową rolą.

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o tym, że z jurorskim stołem żegna się także Adam Strycharczuk, który jest zwycięzcą 12. edycji programu. O wszystkim poinformował portal Pomponik.

Mogę powiedzieć, że w programie nie zobaczymy już Adama Stycharczuka. Szykuje się zmiana wśród jurorów, ale nie znam na razie nazwiska – mówi informator portalu.

Jak udało nam się dowiedzieć, jego miejsce zajmie jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych, DJ, autor tekstów i twórca muzyki klubowej, czyli Gromee. Jest on jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w branży, dlatego pozyskanie go w obsadzie show nie należało do łatwych zadań. Kwestie finansowe nie były tutaj bez znaczenia.

Ogromna zajętość Gromee na początku stanęła na przeszkodzie w rozmowach i z tego powodu postawił poprzeczkę finansową bardzo wysoko. Jednak wszystko wskazuje na to, że doszło do porozumienia. Mówi się o spektakularnych pieniądzach – zdradza nasz informator.

Wiadomo także, że dwóch nowych jurorów to totalne przeciwieństwa. Dlatego może być to dodatkowym atutem i dostarczyć nowych emocji nie tylko uczestnikom, ale przede wszystkim widzom.

Gromee jest totalnym przeciwieństwem Michała Wiśniewskiego. Jest zamkniętym w sobie domatorem. Woli spędzać czas pracując w studiu, niż bywając na ściankach. Zdecydowanie bardziej woli spędzać czas z rodziną, dlatego Polsat musiał go czymś przekonać – dodało nasze źródło.

Nowa edycja programu zapowiada się niezwykle ciekawie. Wielkich nazwisk nie zabraknie nie tylko wśród uczestników, ale także w jurorskim składzie. My już teraz nie możemy odczekać się pierwszego odcinka.


Gromee- Świąteczny koncert życzeń TVP

Gromee- Świąteczny koncert życzeń TVP

Gromee- Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Gromee- Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Andrzej Gromala, czyli Gromee

Andrzej Gromala, czyli Gromee

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×