TVP obraziło Maffashion? Blogerka nie owija w bawełnę i mówi jak jest. Szacun za ostatnie zdanie [WIDEO]

Maffashion

Maffashion

Maffashion kilka tygodni temu wdała się w dyskusję z przedstawicielami TVP. Gwiazda odważnie skomentowała falę hejtu, która spłynęła na Rafała Brzozowskiego, który w tym roku reprezentował nas podczas Eurowziji. W swojej publikacji zwróciła się bezpośrednio do Jacka Kurskiego. Czy żałuje swoich słów?

Maffashion od lat realizuje się w sieci jako modowa blogerka. Fanki uwielbiają stylizacje, które pokazuje, a jej praca jako influencerki cieszy się sporym uznaniem. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w show-biznesie i to reklamodawcy zabiegają o to, by została twarzą ich marki. Od kilku miesięcy doskonale spełnia się także w roli mamy. Została mamą małego Bastiana.

Julia Kuczyńska po porodzie szybko wróciła do sieci. Idealnie udaje jej się łączyć opiekę nad dzieckiem z rozwojem kariery. Maff cały czas jest aktywna na Instagramie i znana jest z tego, że nie boi się głośno powiedzieć swojego zdania. Po ostatniej publikacji związanej z Eurowizją mocno zdenerwowała władze TVP.

Maffashion skomentowała aferę z TVP

Jakiś czas temu Maffashion wypowiedziała swoje zdanie o wyborze Rafała Brzozowskiego jako reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji, zwracając się bezpośrednio do Jacka Kurskiego. Jej publikacja w social mediach nie spodobała się jednak władzom TVP. Szybko otrzymała oficjalnego maila, w którym Telewizja Polska domagała się sprostowania. Julia zareagowała na to w ironiczny sposób, a w odpowiedzi na jej słowa przedstawiciele stacji w rozmowie z portalem Plejada nazwali ją „szafiarką”. Przed naszą kamerą Maff skomentowała całą aferę:

Ja nie powiedziałam tego twierdząco. Wręcz powiedziałam, że zdziwiłabym się, gdyby tak nie było. Mówiąc coś też biorę pod uwagę jakie to konsekwencje może przynieść i liczę się z tym. Nic w związku z tym się nie stało. Czasami się zdarza, że coś powiem i może za to mogłam przeprosić, albo w inny sposób. Tu w tym przypadku ja zrobiłabym to drugi raz więc nie ma o czym mówić.

Czy poczuła się urażona, gdy nazwano ją szafiarką?

Nie wiem skąd się bierze u ludzi, że to słowo może jakoś urazić. Faktycznie może kiedyś tak było, bo to słowo nabrało zupełnie innego wydźwięku, innego znaczenia. Bo media inaczej zaczęły je traktować i przedstawiać. Ale szczerze? Kompletnie nie mam z tym problemu. Mogę sama powiedzieć, że jestem szafiarką, blogerką.

Całość rozmowy w materiale wideo.

(111) MAFF BAN W TVP 3 – YouTube


Maffashion została ambasadorką laktatora

Maffashion została ambasadorką laktatora

Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Maffashion pokazała nowe ujęcia Bastiana

Maffashion - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Maffashion - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Komentarze

  • Gość pisze:

    Widzisz teraz Maff, że Brzozowski nie był tego wart. Niepotrzebnie nadstawiłaś czoła. Teraz masz problem, a jemu się świetnie powodzi w tvpis.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×