Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia
Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta...

Dziś środa, 23.05.2018

Trzy siostry z Polski dostały się do finału Top Model w Los Angeles! Wspiera je Jennifer Lopez, Eva Longoria, Khloe Kardashian, Sylwester Stallone! [DUŻO ZDJĘĆ]Polskie siostry Violet, Angel i Anna Oliferuk w finale Top Model w Los Angeles

Trzy siostry z Bielska Podlaskiego zawsze marzyły o wielkim amerykańskim świecie. Violet, Angel, Anna Oliferuk  – wszystkie z wyróżnieniem skończyły studia w Polsce, następnie postanowiły jednak wyemigrować do USA. Dziewczyny zrealizowały swój sen o Ameryce, zamieszkały w bajkowym Los Angeles, gdzie odniosły ogromny sukces.

Siostry Oliferuk prowadzą w Los Angeles własną firmę medyczną, jednak każda z dziewczyn realizuje w USA także własne plany i marzenia. Violet od dawna  próbuje swoich sił jako piosenkarka, Angel natomiast jako pierwsza odnotowała wiele sukcesów w modelingu, pięć lat temu bowiem, jako pierwsza Polka, dostała się do konkursu Top Model Worldwide!

Okazuje się, że ostatnio jej dwie siostry – bliźniaczka Ania oraz młodsza Violet, również wystartowały w Top Model Worldwide, szczęśliwie przeszły przez trudne eliminacje i są w finale! Zatem Polki odnotowały ogromny sukces, bowiem pierwszy raz w historii konkursu, w jednej edycji startują dwie siostry i jeszcze są w finale. Dziewczyny drogą eliminacji pokonały kilka tysięcy dziewczyn z całego świata.

Dodajmy, że Top Model Worldwide, organizowany jest od ośmiu lat, natomiast jego spektakularny finał zawsze odbywa się w kwietniu w Londynie. Finalistki tego prestiżowego konkursu często dostają się do znanych agencji modelek, występują w poważnych sesjach i przede wszystkim są uczestniczkami Fashion Week na całym świecie. Zatem przed pięknymi Polkami pojawiła się ogromna szansa, dziewczyny znalazły się wśród 38 finalistek, które już w kwietniu zawalczą o swoją przepustkę do wielkiego świata modelingu.

Znają Jennifer Lopez i inne gwiazdy!

Trzy siostry Violet, Angel, Anna żyją jak w bajce. Ich firma jest znana w Los Angeles i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gwiazd ze świata filmu czy muzyki. Violet od dawna przyjaźni się z Jennifer Lopez, z  którą często widuje się w Los Angeles. J.Lo całym sercem wspiera polskie siostry w ich drodze do sławy. Warto nadmienić, że Lopez od dawna współpracuje ze swoim trenerem wokalnym  – Stevie Mackey, który jeździ z nią na wszystkie koncerty, ten sam Stevie pracuje także przy Voice of USA, a prywatnie przyjaźni się z Violet, z którą prowadzi również zajęcia wokalne. To on poznał Polki z boską Lopez.

Polskie siostry znają się także ze słynnymi siostrami Kardashian! Dziewczyny spotykają się także z gwiazdą filmu akcji – Sylwestrem Stallone, który również za ich sukces w Londynie mocno trzyma kciuki. Jak poradzą sobie atrakcyjne polskie siostry Oliferuk w Londynie?

O tym przekonamy się już w kwietniu! Trzymamy kciuki za piękne Polki!

Jennifer Lopez spędziła święta w piżamie, bez makijażu i w objęciach ukochanego! Nawet w takim looku artystka wygląda obłędnie!

Słynne pośladki Jennifer Lopez stały się dźwignią handlu odzieżowego! J.Lo reklamuje czadowe spodnie znanej sieciówki!

Świąteczna sesja Kardashianów, a w niej Khloe Kardashian w ciąży! Pozuje na pierwszym planie!

Czy młode polskie modelki mają szansę na karierę w stylu Anji Rubik?Komentarzy: 32


Gosia | 29 stycznia 2018, 18:36

Wszystkie studiowały turystykę, żadna nie obroniła licencjatu. Wiec co to za firma medyczna ? Same sobie robią operację plastyczne?


Gość | 29 stycznia 2018, 18:25

Starsza ma 35 lat, a mlodsza 29, wiec to chyba top model geriatryk.


mikosz | 27 stycznia 2018, 15:33

Paszkwile .
ad ” nikomu krzywdy nie robią tym że rozwija się ” a komu przynoszą radość tylko sobie i rodzinie , bo przyjemności nie mam patrząc na facjaty i ciał wysuszone .Mam je podziwiać bo to Polki . Zajmują się bezużyteczną dziedziną .wielki wielki wkład w dorobek ludzkości
głupie niedowartościowana modelki , bezproduktywny , sztuczny ,komercyjny wytwór mediów i
tzw. mody czyli fałszywego piękna i idiotycznej potrzeby naśladowania innych .


Gość | 24 stycznia 2018, 08:11

Violet, Angel, Anna Oliferuk …. imiona tradycyjne polskie, katolickie, nie mówiąc o nazwisku. Nie wiem jakież to studia skończyły,pozwalające na posiadanie firmy medycznej- cokolwiek to znaczy. Szpetne są, stąd pewnie i pozwolono im wstąpić w celebryckie progi. Znajomośc z kardashianami czy lopez….no rzeczywiście jest sie czym chwalić, pogratulować poziomu. Skoro takie wykształcone i medyczn firme mają, może by popracowały nad lekarstwem na parkinsona lub SM, zamiast brzydkie gęby na tle „celebrytów” „lansować”.


Gość | 23 stycznia 2018, 21:54

Brzydkie nie brzydkie twarzy i urody sobie nie wybieramy. Dziewczynom się powodzi i nikomu krzywdy nie robią tym że rozwija się ich dalsza kariera.


Gość | 23 stycznia 2018, 18:38

No niestety brzydkie. Ale dajcie im troche czasu co nie co poprawią tylko trochę później. Tak jak np. Lewandowska


endo | 23 stycznia 2018, 09:49

bez urazy, ale one są brzydkie w ch*j 😀


Gość | 23 stycznia 2018, 02:29

Jakie studia? Jaki sukces?


Gość | 23 stycznia 2018, 01:17

Dobrze,że są chociaż może mądre skoro skończyły studia z bardzo dobrymi wynikami


Gość | 22 stycznia 2018, 23:54

Czy to na pewno dziewczyny?


Gość | 22 stycznia 2018, 23:10

O ludzie ale brzydkie zyrafy


Gość | 22 stycznia 2018, 23:05

W liceum bylo gorzej… Teraz są chociaż trochę zrobione …


Beti | 22 stycznia 2018, 22:57

O mamciu jednak nie trzeba byc piekna zeby byc slawna wreszcie kobiety o przecietnej urodzie moga zrobic karierae czyzby nadszedl koniec ladnych kobiet ?


Gość | 22 stycznia 2018, 22:42

Za wysokie i nieladne


Zwierzak | 22 stycznia 2018, 22:38

Zwyczajnie brzydkie


Gość | 22 stycznia 2018, 22:20

One wyglądają jak kosmitki?,ale Kena i barbie i tak nie pobija?


Gość | 22 stycznia 2018, 21:56

Kobieta piękna to naturalnie stworzona a nie sztucznie


Gość | 22 stycznia 2018, 21:53

Brzydle


Gość | 22 stycznia 2018, 21:03

A Ty po skończonym AWF-ie co teraz robisz??


Gość | 22 stycznia 2018, 20:30

Dla mnie sa sztuczne i brzydkie. Krupa przy nich to pieknosc.


Gość | 22 stycznia 2018, 19:53

Co za kłamstwa aż płakać się chce ładne czy nie nieważne pojęcie względne ale o tych studiach ze każda skończyła z wyróżnieniem ????tak się składa ze z najmłodsza chodziłam na AWF i nawet pierwszego roku nie skończyła tylko uciekła do USA stek bzdur a ładna się zrobiła za pieniądze troszkę poćwiczyla i jest ok nie to co kiedyś ???? ale te studia z wyróżnieniem śmiechu warte !!!!!!!


Gościówa | 22 stycznia 2018, 19:21

Nie wiem która brzydsza. ..


Gość | 22 stycznia 2018, 18:56

Nothing special


Isee | 22 stycznia 2018, 18:55

Masakra! Przecież od razu widać że to nie kobiety! No proszę tylko popatrzcie. Transy


Gość | 22 stycznia 2018, 18:55

Naprawdę brzydkie są.


Gość | 22 stycznia 2018, 17:05

Super! Ładne dziewczyny, oby im się udało!
Ludzie co za zazdrość z was przemawia?! Życzliwość i wsparcia, nie dziwie się, że ludzie tak chętnie wyjeżdżają za granicę..


Gość | 22 stycznia 2018, 12:20

Potworki z Polski


Gość | 22 stycznia 2018, 10:22

Niestety są brzydkie i podkreślają to makijażem. O co chodzi nie wiem wygląda na jakieś gierki. A zdjęcie z *kenem* i z *barbie* można tylko określić: dwa potwory zniekształcone operacjami i jeden brzydka. To smutne że się to lansuje….


Gość | 22 stycznia 2018, 09:52

Jakie one szpetne, raczej osobliwe niż piękne.


Gość | 22 stycznia 2018, 09:24

To chyba jakiś żart… one są okropne z urody


Normalny | 22 stycznia 2018, 09:04

No proszę przecież są tragiczne z urody. Na ulicy ładniejsze łatwo zobaczyć. Znowu promujemy pseudo piękności pokroju A Rubik.


Gość | 22 stycznia 2018, 08:57

JEDNA BRZYDSZA OD DRUGIEJ, NIE MÓWIĄC O TRZECIEJ


Dodaj komentarz
×