Szukaj

Trener gwiazd TVN – Jacek Magiera: „Denerwują się i przeżywają to, zachowują się jak dzieci” [wideo]

Wielki mecz TVN kontra TVP

Wielki Mecz TVN vs TVP już w niedzielę 30 sierpnia na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Cel to dobra zabawa, ale przede wszystkim pomoc potrzebującym dzieciom. Gwiazdy TVN trenuje Jacek Magiera. Pieniądze z meczu zostaną przeznaczane na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Zapytaliśmy trenera, jak radzi sobie z gwiazdami. W końcu bywają kapryśne.

Nie zauważyłam, żeby którykolwiek z nich marudził. Oni dziś spełniają swoje marzenia dziecięce, bo każdy z nich jak był młodym chłopakiem to marzył o karierze piłkarza . To są wybitne postacie w swoich zawodach, a przychodzą tutaj, zakładają krótkie spodenki i zachowują się jak dzieci i cieszą się z każdego gola – powiedział Jacek Magiera serwisowi JastrząbPost

W niedzielę, 30 sierpnia o godz. 17:00 po raz drugi na murawę wybiegną reprezentacje TVP i TVN. Piłkarze obu stacji spotkają się ponownie, by pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Na czele drużyn staną Piotr Kraśko i Grzegorz Kajdanowicz, a gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop. To będzie Wielki Mecz!

Mimo szczytnego celu, rywalizacji i sportowych emocji nie zabraknie. W ubiegłym roku pojedynek wygrała drużyna TVP. Przyszedł czas na rewanż!

W reprezentacji Telewizji Polskiej zagrają m.in.: Adam Feder, Tomasz Wolny, Adam Krzykowski, Tomasz Jasina, Robert El Gendy, Krzysztof Rześniowiecki, Tomasz Kammel oraz aktorzy flagowych seriali TVP: Andrzej Nejman, Antoni Królikowski, a także Rafał i Marcin Mroczkowie. Trenerem reprezentacji TVP jest dziennikarz sportowy Rafał Patyra, a kapitanem – szef „Wiadomości” – Piotr Kraśko.

W barwach żółto-niebieskich staną dziennikarze TVN, których selekcjonerem jest Jacek Magiera – były piłkarz, kapitan młodzieżowo-olimpijskiej reprezentacji Polski U-20. Drużyna zagra pod przewodnictwem Grzegorza Kajdanowicza (gospodarz „Faktów TVN”). Za nim na murawę wbiegną dziennikarze stacji: Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki i Dariusz Łapiński oraz aktorzy z seriali TVN, m.in.: Kuba Wesołowski, Cezary Pazura, Filip Bobek czy Mikołaj Roznerski.

Bilety na Wielki mecz TVN kontra TVP

Bilety na drugie piłkarskie spotkanie gwiazd TVP kontra TVN – będzie można nabyć od 3-go sierpnia na stronie ebilet.pl. Koszt biletu – 15 zł. Dochód ze sprzedaży oraz wysłanych SMS-ów przeznaczony zostanie na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. W zeszłym roku na ten cel zebrano prawie milion złotych.

Początek meczu zaplanowano o godz. 17:00 na stadionie Legii. Spotkanie na żywo pokaże TVP1 i TVN. Od godz. 14.00, na błoniach warszawskiego stadionu przy ul. Łazienkowskiej, na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych ze sportowym wydarzeniem.

Jacek magiera i Grzegorz Kajdanowicz Fot. ons

Jacek magiera i Grzegorz Kajdanowicz
Fot. ons


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×