Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

Zdjęcie (1) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[1/16] Samuel Kowalski z Top Model i Karolina Sawińska są parą

Zdjęcie (2) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[2/16] Samuel Kowalski z Top Model sprzedaje fast foody w galerii handlowej w Starachowicach (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Zdjęcie (3) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[3/16] Samuel Kowalski z Top Model sprzedaje fast foody w galerii handlowej w Starachowicach (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Zdjęcie (4) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[4/16] Samuel Kowalski z Top Model sprzedaje fast foody w galerii handlowej w Starachowicach (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Zdjęcie (5) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[5/16] Samuel Kowalski z Top Model sprzedaje fast foody w galerii handlowej w Starachowicach (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Zdjęcie (6) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[6/16] Samuel Kowalski z Top Model sprzedaje fast foody w galerii handlowej w Starachowicach (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Zdjęcie (7) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[7/16]

Zdjęcie (8) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[8/16]

Zdjęcie (9) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[9/16]

Zdjęcie (10) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[10/16]

Zdjęcie (11) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[11/16]

Zdjęcie (12) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[12/16] Samuel Kowalski z "Top Model"

Zdjęcie (13) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[13/16] Pokaz Kolekcji Olimpijskiej Rio 2016 marki 4F. Na zdj. Samuel Kowalski (fot. AKPA)

Zdjęcie (14) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[14/16] Samuel Kowalski "Top Model"

Zdjęcie (15) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[15/16] Samuel Kowalski z Top Model 5 - po metamorfozie

Zdjęcie (16) Wielkie zmiany u Samuela z „Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

[16/16] Samuel Kowalski z Top Model 5

Komentarze

×