Radek Pestka już wie, kto wygra „Top Model 8”! Zaskoczenie, to mało powiedziane [WIDEO]

Radosław Pestka - Top model

Radosław Pestka - Top model

Radek Pestka, zwycięzca 5. edycji Top Model, wskazał swoją faworytkę najnowszej edycji show. Mówi o niej, że ma baby face i szansę na karierę po programie. Zobaczcie, co powiedział reporterce Jastrząb Post.

Radek Pestka stara się nie oglądać kolejnych edycji Top Model, kosztuje go to za dużo stresu, wracają wspomnienia ciężkich chwil w programie. Naszej reporterce zdradził, dlaczego unika podglądania show, które dawniej wygrał.

Ja już przeżyłem ten cały program – mówi naszej reporterce. – Udało mi się go wygrać dzięki moim fanom i obserwatorom. Przez to, że przeszedłem już to wszystko, nie oglądam nowych edycji, bo cały czas to wszystko przeżywam. To są miliony godzin, mnóstwo stresu. Wiem, że uczestnicy mają nagrania od piątej rano do nocy, co też jest bardzo stresujące. Ale finał zawsze sobie obejrzę, żeby wiedzieć jak to wygląda, jakie jest top 3 i czy zasłużyli sobie na to miejsce czy nie.

Zobacz: Radek Pestka na salonach z nową fryzurą! Nie jest już słodkim blondynem! [WIDEO]

Radek Pestka wygrał finał Top model 5

Radek Pestka wygrał finał Top model 5

Kto jest faworytem Top Model 8 według Radka Pestki?

Radek Pestka zdradził reporterce Jastrząb Post, która z uczestniczka najnowszej edycji Top Model podoba mu się najbardziej i jak widzi jej szansę w przyszłości. Jaką wróży jej karierę?

Najbardziej podoba mi się dziewczyna w krótkich włosach. Ma urokliwą buźkę, baby face i jako influencerka po programie może dużo zyskać. Ale to na razie mój jeden mały faworyt.

Okazuje się, że według modela, duże szanse na zwycięstwo ma Olga Kleczkowska. To ona według niego ma szansę na karierę po programie.

Olga Kleczkowska

Olga Kleczkowska

Czy rozbierana sesja to powód do odsunięcia z programu?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Radka o to, czy odmowa wzięcia udziału w rozbieranej sesji, może być powodem do odsunięcia od programu. Nawiązuje tym do sytuacji, kiedy w Top Model 8, z show odpadł Denis Chmielewski, który w takiej właśnie sesji nie wziął udziału.

U mnie w programie też tak było. Zawsze co program jest naga sesja. Z jednej strony jest to strefa komfortu, nie każdy chce się rozebrać, niektórzy mają duże kompleksy, inni uważają, że mogliby się rozebrać w nagiej sesji, ale nie przed kamerą i nie w telewizji. Jest mnóstwo aspektów, które te osoby biorą pod uwagę. Z jednej strony jest to program i te osoby idąc do takiego programu wiedzą o tym, że będzie naga sesja i powinny się na to zdecydować. Nie powinny się przejmować, że ktoś to zauważy. Niestety, taki jest program i takie są tego uroki. Ja nagą sesję wygrałem, ale myślałem, że się nie rozbiorę. Myślę, że tak naprawdę jest to kwestia blokady i małej pewności siebie.

Zgadzacie się z nim?

Zobacz: Nikola Furman z „Top Model 8” błaga internautów o pomoc. Z jej chorą siostrą nie jest dobrze


Radek Pestka ma ciemne włosy

Radek Pestka ma ciemne włosy

Radek Pestka z chłopakiem – JOY Influencer Roku 2019

Radek Pestka z chłopakiem – JOY Influencer Roku 2019

Radek Pestka – Fresh Fashion Awards 2018

Radek Pestka – Fresh Fashion Awards 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×