„Top Model” po latach wprowadza znaczące zmiany w obsadzie! O tym przystojniaku za chwilę zrobi się bardzo głośno

Top Model

Top Model

Praca na planie Top Model 11 ruszyła pełną parą. Produkcja po latach zdecydowała się na znaczącą zmianę w obsadzie. Kogo już nie zobaczymy, a kto zadebiutuje w popularnym show TVN? Tylko u nas szczegóły.

Już we wrześniu TVN wyemituje 11. edycję Top Model. Program od ponad dekady cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata wykreował kilku uczestników na gwiazdy rodzimego show-biznesu. Podobnie było w przypadku jury i prowadzących. W obsadzie widowiska bardzo rzadko zachodzą zmiany, ale jeśli już to się dzieje, to reakcja widzów jest głównie pozytywna.

Od niespełna miesiąca trwają nagrania do nowej odsłony formatu. Kandydatów na modeli od trzeciego sezonu niezmienne wybierają Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka. Wpływ na losy bohaterów ma także Michał Piróg, który wspiera i motywuje uczestników podczas poszczególnych sesji zdjęciowych. O jak najlepszy efekt dbają profesjonalni styliści i kreatorzy wizerunków największych gwiazd.

Jednym z najmocniejszych punktów każdej edycji Top Model są metamorfozy. Od kilku sezonów o wizerunek uczestników dbał Łukasz Urbański i jego zespół fryzjerów. Jastrząb Post udało się dowiedzieć, że nie zobaczymy go tej jesieni na ekranie. Produkcja zdecydowała się rozpocząć współpracę z innym, uwielbianym przez znane Polki stylistą fryzur.

Top Model 11. Marek Sierzputowski i Ruby Blue zadbają o metamorfozy uczestników

Metamorfozy autorstwa Urbańskiego budziły sporo emocji. Nie brakowało zachwytów, jak i głosów krytyki, gdy np. jednej z bohaterek ściął włosy na krótko. Internauci nie byli przekonani do nowego wizerunku Olgi Król, twierdząc, że przez zmianę fryzury, jej szanse w programie zmalały.

Czy tym razem uda się uniknąć podobnych wpadek? O to ma zadbać Marek Sierzputowski i jego doświadczony zespół z salonu Ruby Blue.

Cały team ma na swoim koncie współprace z największymi gwiazdami show-biznesu i produkcjami telewizyjnymi. To oni odpowiadają za często chwalone metamorfozy takich sław jak Edyta Górniak, Marina Łuczenko-Szczęsna, Małgorzata Rozenek czy Maja Hyży. O wizerunek swoich gości dbają w salonie, którego wnętrza przypominają kalifornijskie mieszkanie Kim Kardashian (zobacz tutaj zdjęcia).

Praca na planie ruszyła pełną parą, a ekipa Marka świetnie się sprawdza. Produkcja jest zadowolona z nowego teamu fryzjerskiego. Na pewno nie zabraknie przełomowych metamorfoz – mówi nam osoba związana z „Top Model”, potwierdzając zmiany w obsadzie formatu.

Sam Marek ma na swoim koncie doświadczenie w zakresie pracy modela:

Dobrze wie, jakie fryzury kocha obiektyw, i jakie fryzury potrafią podkreślić urodę uczestników. Zwłaszcza że sam ma na swoim koncie kilka sesji, w których wystąpił jako model. Jedna z nich zdobiła okładkę anglojęzycznego magazynu „Opium Red Magazine” o modzie i zdrowym stylu życiu – mówi nasze źródło.

 

Z naszych informacji wynika, że Łukasz Urbański wciąż będzie zajmował się wizerunkiem Joanny Krupy:

Gwiazda od lat korzysta z jego usług. W trakcie programu nadal pozostaje jego klientką – kwituje informator Jastrząb Post.

Czekamy na pierwsze efekty, a w galerii zamieszczamy kilka zdjęć głównego autora metamorfoz uczestników.


Marek Sierzputowski na okładce Opium Red Magazine

Marek Sierzputowski na okładce Opium Red Magazine

Marek Sierzputowski (Ruby Blue)

Marek Sierzputowski (Ruby Blue)

Małgorzata Rozenek w Ruby Blue

Małgorzata Rozenek w Ruby Blue

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×