Szukaj

Anna Markowska oceniła szanse Dawida Woskaniana w „Top Model”. Przy okazji podzieliła się przykrą historią z planu programu [WIDEO]

Anna Markowska po Top Model robi wielką karierę w świecie mody. W rozmowie z naszą reporterką oceniła szanse Dawida Woskaniana na zwycięstwo. Przy okazji podzieliła się przykrą historią z planu programu.
Anna Markowska z Top Model o Dawidzie

Anna Markowska z Top Model o Dawidzie

Anna Markowska w siódmej edycji Top Model doszła aż do finału, w którym zajęła trzecie miejsce. Choć programu nie wygrała, obecnie robi sporą karierę na wybiegach. Niedawno wzięła udział w paryskim Tygodniu Mody, gdzie miała okazję spotkać najsłynniejsze światowe modelki.

Top Model: Anna Markowska oceniła szanse Dawida Woskaniana

Chociaż grafik Ani pęka w szwach, ta stara się być na bieżąco z tym, co dzieje się w ósmym sezonie Top Model. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że największe wrażenie spośród finałowej piętnastki zrobił na niej Dawid Woskanian – uczestnik, który zmaga się z zespołem Tourette’a:

Ja myślę, że to jest taka moja bratnia dusza. Dawid  jest wrażliwy, ja widzę, że on w „Top Model” przechodzi przemianę. Bo to jest ogromna praca też z jego strony. To fantastyczne, że wyszedł, spełnia marzenia. Mimo przeciwności losu walczy, spełnia marzenia. To jest inspiracja dla ludzi.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Markowska jest niemal pewna, że Dawid zajdzie wysoko i być może odniesie jeszcze większy sukces od niej. Oceniając jego szanse zdradziła, co działo się na planie poprzedniego sezonu Top Model. Markowska w programie przeżyła kilka nieprzyjemnych momentów, takich jak chociażby docinki ze strony rywali. Ma nadzieję, że podobnych przykrości nie doświadcza Woskanian:

Ja mu kibicuje. To jest nie tylko piękna buzia, ale też charakter, czyli to, co idzie za człowiekiem. Bardzo kibicuję takim ludziom i mam nadzieję, że widzowie dadzą mu się cieszyć. W mojej edycji były głosy innych uczestników, że ja tu jestem, bo jestem chora. Że ludziom będzie mnie żal. Było to bardzo przykre. Mam nadzieję, że na mojej sytuacji to wszystko się zmieni i że tej zawiści będzie mnie. Liczę na niego, cieszę się i myślę, że osiągnie dużo.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Anna Markowska prawie wygrała “Top Model”, a teraz oceniła finalistów nowej edycji! Swojego faworyta uważa za “absolutny cud natury” [WIDEO]


Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×