Blanka Stajkow o „Top Model” i wyeliminowaniu niepełnosprawnego Bartka z show. Odniosła się do całego zamieszania [WIDEO]

Blanka Stajkow o eliminacji Bartka z Top Model

Top Model wzbudza mnóstwo emocji wśród widzów. Ostatnio jury musiało zmierzyć się z przykrymi komentarzami po tym, jak z programu został wyeliminowany niepełnosprawny Bartek. Blanka Stajkow przed naszą kamerą oceniła tę sytuację. 

Blanka Stajkow to 22-latka, która podbija show-biznes. Już jako nastolatka próbowała swoich sił w muzyce, jednak na jakiś czas postanowiła usunąć się w cień. Gdy miała zaledwie 15 lat, pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie zaśpiewała piosenkę Finally. Później udało jej się wydać debiutancki singiel Gonna Want Me Back. Nagle zrobiło się o niej głośno, lecz tak samo szybko jak zaistniała, tak też zniknęła ze sceny. Skupiła się na działalności na Instagramie, gdzie cały czas utrzymywała kontakt z fanami.

Tej jesieni postanowiła wrócić w wielkim stylu. Swoich sił zaczęła próbować w programie Top Model. Pojawiła się na castingach, a później bez problemu przeszła przez kolejne etapy show.

Blanka Stajkow o jurorach programu Top Model 

Top Model stał się furtką do kariery dla wielu młodych osób. Blanka postanowił wykorzystać potencjał widowiska i pokazać się przed fanami z zupełnie innej strony. Chociaż przez jury została uznana na początku za zbyt seksowną, to postanowiono dać jej szansę, której nie zmarnowała. Nie zawiesiła swoich marzeń o wokalnej karierze i pracuje nad nowym materiałem.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniosła się do udziału w modowym show i tego jak potraktowali ją jurorzy:

Raczej nikt mnie nie zawiódł. Najfajniejsze wrażenie zrobił na mnie Dawid Woliński, którego bardzo lubię i bardzo podziwiam. Marcin Tyszka też zrobił bardzo dobre wrażenie. Zaskoczyła mnie Kasia Sokołowska, ponieważ myślałam, że będzie do mnie gorzej nastawiona, a na sesji bardzo mi pomagała. I tak poczułam, że nawet pomiędzy nami zaiskrzyło.

Jak skomentowała fakt, że z programu odpadł Bartek:

Zdarzyło mi się ostatnio rozmawiać z Bartkiem. On nie ma zupełnie takiego odczucia. Myślę, że może się trochę czepiamy produkcji. Oczywiście sesja z alpakami –może coś w tym było. Ale jeśli chodzi o Bartka, to zrobił super wrażenie na widzach i na nas wszystkich. Jest cudownym chłopakiem i myślę, że na pewno super sobie teraz poradzi.

Jesteście fanami programu Top Model?


Bartosz Kloch - metamorfozy Top Model 10.

Bartosz Kloch - metamorfozy Top Model 10.

Bartosz Kloch – Top Model 10

Bartosz Kloch – Top Model 10

Bartosz Kloch w programie Top Model

Bartosz Kloch w programie Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×