Tomson o relacjach z jurorami „The Voice”: „Między nami atmosfera jest napięta”. Ocenił dla nas debiut Sylwii w roli trenerki

Tomson o jury The Voice of Poland

Tomson o jury The Voice of Poland

The Voice of Poland 12. Tomson o relacjach z jurorami show. Jak ocenia debiut Sylwii Grzeszczak w roli trenerki? Zobacz, co nam zdradził.

The Voice of Poland daje szanse początkującym wokalistom na wielką karierę. Swoją okazję wykorzystali tacy artyści jak Sarsa, Lanberry, Natalia Nykiel czy Rafała Brzozowski. Program jest na tyle chętnie oglądany przez widzów, że doczekał się już 12. edycji. Nieoficjalnie wiadomo też, że powstanie kolejny sezon.

W najnowszej odsłonie The Voice of Poland zaszło sporo zmian. Do składu jurorskiego, po sześciu sezonach, powróciła Justyna Steczkowska. Nowym jurorem została Sylwia Grzeszczak, która co tydzień boryka się z falą krytyki za swoje programowe wybory. Mówi się również o tym, że sama produkcja nie jest zadowolona ze współpracy z artystką:

Sylwia nie spełniła się w roli trenera i chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jej pierwsza i ostatnia edycja „Voice’a”. Podczas bitew uczyła się kwestii z kartki, a nie były one w żaden sposób wymagające. Produkcja ubolewa, że jest mało spontaniczna – zdradził informator serwisowi Plotek.

Co ciekawe nie tylko jej dalsza przyszłość z programem jest zagrożona. Jak podał Pudelek, ważą się również losy dwóch innych osób. Wiadomo jednak, że jesienią 2022 nie zobaczymy w roli trenerki typowanej przez portal Eweliny Lisowskiej. O szczegółach swojej decyzji opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

The Voice of Poland. Tomson o hejcie na Sylwię Grzeszczak

Tomson przez prawie wszystkie edycje programu The Voice of Poland zasiadał w fotelu jurorskim wraz ze swoim kolegą z zespołu AfromentalBaronem. Tuż przed finałem 12. sezonu show, opowiedział o swojej relacji z Sylwią Grzeszczak. Program jest na finiszu, więc muzyk doskonale potrafi określić, jak współpracuje się mu z debiutującą w roli trenerki wokalistką:

Ja się z Sylwią super dogaduję. Jest taką kumpelą. Sylwia jest taką naturalną koleżanką, z którą od razu złapaliśmy wspólny język. Jest to kobieta, która się momentalnie dogaduje z chłopakami. Łapiemy wspólny język, wspólne poczucie humoru, jeszcze słuchając jak Sylwia śpiewa, a śpiewa przecudownie. Technika, ten głos, ta skala. Wszystko tworzy taki piękny obraz super koleżanki.

Członek zespołu Afromental nie zgadza się na hejt, z jakim musi mierzyć się Sylwia:

Ludzie mogą coś lubić, bądź nie lubić. Zawsze będzie w jedną lub drugą stronę. Hejt nie powinien się absolutnie wylewać. My się nawet lubimy pospierać. Tak po prostu, żeby było aktywnie. Jeden drugiego mobilizuje, ale nie są to kłótnie, które trwają, czy jakieś konflikty. Między nami atmosfera jest napięta, ale to nas jeszcze bardziej motywuje do tego, aby wspólnie pracować. Tylko przez tarcie tworzy się świat.

Zdradził również, jak jego zdaniem Sylwia radzi sobie w roli trenerki:

Ja uważam, że Sylwia bardzo dobrze sobie radzi. Tak naprawdę dowodem na to są opinie wokalistów z jej grupy. To ich należy spytać. To nad nimi sprawuje pieczę i ich oplata swoimi skrzydłami i uspokaja, uczy, przekazuje doświadczenie wieloletnie, sceniczne. Bo od tego my tu jesteśmy. A czy komuś się nasze wypowiedzi podobają czy nie? Od tego jest telewizja, aby polaryzować opinie.

Cała rozmowa poniżej.


Tomson – finał The Voice Kids 4

Tomson – finał The Voice Kids 4

Tomson – finał The Voice of Poland 11

Tomson – finał The Voice of Poland 11

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Komentarze

 • Zorba pisze:

  Tomson i Baron bardzo inteligentne osoby. Naprawdę słucha się ich do serca. Żadko można spotkać takie ciepłe osoby w tym pseudo katolickim kraju.

 • Gość pisze:

  Bardzo lubię p. Marka Piekarczyka. Doświadczony, podchodzi do ocen i opinii na luzie i z przymrużeniem oka. Przede wszystkim nie jest wyrywny. Widziałabym go w następnych programach. Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Zwłaszcza zabłysnął po ostatnim odcinku, swoim wyborem finalistki. Mam nadzieję, że go w następnej edycji nie będzie.

 • Alicja pisze:

  Lubię Tomsona, Barona i Marka P. Są oni na wysokim poziomie. Inteligentni, miło jest posłuchać mądrego. Nie zapomniałam o Justynie, sama w sobie klasa. Dopinguję ich. Pozdrawiam

 • Gościu pisze:

  Brawo,uczcie się Polacy od niego. Facet na poziomie, nie chlapie jęzorem bez sensu. Najłatwiej wylać wiadro pomyj na człowieka! Dziewczyna odważyła się, podjęła wyzwanie ale w tym kraju to jak WYROK. Zniszczyć,ośmieszyć i zgłębić! Tak Jak Basię Kurdej za to co pierwsza powiedziała w imieniu artystów. Zrobiła to w sposób niewłaściwy i praktycznie ja ukrzyżowano,tak po katolicku…z miłością do bliźniego. Tak sami tu,dziewczyna młoda uczy się.Ale Polacy nie są wyrozumiali. Ideały chodzące. Z Talibami nieco wspólnego by się znalazło.

 • Gość. pisze:

  sylwia dno gorsze od margaret, nie ma techniki, jej sylabizowanie bierze sie z braku techniki, zawistna wobec uczestników, lepsze wywala, gorszych zostawia

 • Gość pisze:

  Bardzo mi brakuje Michała Szpaka on pięknie się wypowiadał. Nikt tak celnie nie potrafi ocenić uczestnika a jednocześnie w tak miły i kulturalny sposób. On jest niezastąpiony , lepszego jurora nie ma i nie będzie wg mnie

 • Gość jg pisze:

  Super Sylwia trzymaj tak dalej

 • Gość pisze:

  Super Sylwia trzymaj tak dalej

 • Fanka pisze:

  Sylwia jako piosenkarka super, ale na trenerkę się nie nadaje.

 • Gość Paula pisze:

  Sylwia jest piekną kobietą,wspaniałą piosenkarką.Jest delikatną kobietą i może oceniając nie chce kogoś bardzo skrzywdzić! Ponadto trzeda wziąć pod uwagę,że to jej pierwszy występ w roli oceniającego. Natomiast Mejson i Baron już mają duze doswiadczenie i są wspaniali!

 • Gość Elżbieta pisze:

  Pani Sylwia posiada osobowość taką,że można podziwiać, dochodzi uroda i piękny głos.Piosenki jej można słuchać w nieskończoność.Jako trenerka-super.

 • Lilka pisze:

  Program na pewno traci bez kolorowego Michała, który ze swoich uczestników potrafił wyciągnąć co najlepsze. Myślę, że Sylwia jest podobna, tylko nie potrafi tak pięknie się wypowiadać. Potrzebni są ludzie, którzy potrafią mówić, ich uwagi powinni być merytoryczne, a jednocześnie wspierające uczestników, poza tym przydaje się trochę walki o uczestników z poczuciem humoru. Nie wyobrażam sobie programu bez Afromental. Dla mnie skład może być taki sam, nie mam zastrzeżeń

 • Gość pisze:

  A ja wracam pamięcią do Michała Szpaka i bardzo mi GO brakuje

  • halciara pisze:

   Szpak pajacował bardzo dobrze że nie było go w składzie 12 edycji

  • Gość 7 pisze:

   Odp.do halciara: Pajacujesz to ty hejterko ,czychasz pod każdym pozytywnym wpisem o nim.żeby mu dowalić.Michal był świetny ,merytoryczny,i bardzo go brakuje w tej edycji.To jego podopieczni wygrywali 2 razy.

 • Ella pisze:

  Sylwia nie nadaje się do tego programu

 • Znawca pisze:

  Pani Sylwia jest bardzo piękna i kompetentna w jury. Posiada wielką kulturę, komuś w sposób szczególny zależy na usunięciu jej z programu…Pani Sylwio!Gratuluję postawy…proszę ,,Robi swoje”..👏👏👏😘

 • Gość pisze:

  Co wy piepszycie że Sylwia sztuczna, ona jest naturalną
  Sztuczna kukłą ,każdej strony jest POCEROWABA
  Dziura poszyta
  Tak ona wygląda
  A

 • Gośćeea pisze:

  Prawda czy fałsz?

 • Gośćwwweszatkowska pisze:

  Bardzo fajna, kto Polakowi dogodzi,, tali kpl powinien zostać, zmiany tylko na gorsze

 • TERESA pisze:

  Gościu co ty pleciesz! Pięknie spełnia się w tej roli,dużo pracy daje,bardzo ją lubię! Piękna kobieta i przepięknie śpiewa! Brawo Sylwia!

 • J24 pisze:

  A na WP hejt na Voica już któryś dzień. Kolejny dzień. A to Sylwia bee. A to „chłopaki” już nie wystąpią. A to kłótnie między jurorami. Co hjescze? Strasznie boli poziom programu. Naj wśród tego rodzaju. No ale w TVP? Nie może być . Trzeba obsmarkać jak nie tym to tym. Walimy na wszystkich i we wszystko. Może się uda. Nie będą oglądać. Szkoda gadać.

 • Gość pisze:

  Może Sylwia i super kobieta i piosenkarka ale tak mało mówi nie ma nic do powiedzenia

  • Krzysztof834 pisze:

   Pani Sywia z całym szacunkiem jest świetną artystką ale w programie nie ma za wiele do powiedzenia. Szacun widzom nie wystarczy.

 • Gośćgosc pisze:

  NIE dopasowany repertuar.smichy chichi na siłę. Dobra mina do złej gry. I te jej wygipasy… A zasób słów…. ograniczony.

  S

 • Gośćbenka pisze:

  Dla mnie super Piekarczyk powinien odejsc . Nie pasuje tam pozatym kieruje się nie ocena a sentymentem lub obietnicą

 • Gość pisze:

  Wszyscy są super.

 • GośćDana pisze:

  Bardzo lubię bezpośredniość i serdeczność pani Sylwii do swoich ludzi w grupie.Jak ona ich dopinguje kiedy są na scenie!Bez Tomsona i Barona program straci,oni są twarzami voica.Bez nich oglądalność spadnie,bo oni są stałym elementem jury ,których co roku spotykamy.Bez Afromental nie oglądam!

  • Gośćxyz pisze:

   Wywalić na zbity pysk Steczkowską!!! Nie ma bardziej vqurrviającego babsztyla od niej! I te jej maskarodowo- gorszące stroje! Dobrze,że w bikini tam nie siedzi…….

 • Gość pisze:

  Marek Piekarczyk jest niesprawiedliwy!!!