Tomson i Baron o nowej edycji „The Voice”. Wątek Górniak i Szpaka zasługuje na szczególną uwagę. Dzieje się!

Tomson i Baron o The Voice

Tomson i Baron o The Voice

The Voice of Poland 11. Co dzieje się na planie nowego sezonu? Tomson i Baron skomentowali dla nas powrót Edyty Górniak, jej starcie z Michałem Szpakiem oraz debiut Urszuli Dudziak. Oj, szykuje się gorąca edycja.

Już we wrześniu TVP wyemituje 11. edycję The Voice of Poland. W muzycznym show zobaczymy kilka nowych twarzy. Wśród gwiazd, które dołączyły do obsady, są Edyta Górniak, Urszula Dudziak i Małgorzata Tomaszewska. W roli trenerów ponownie zobaczymy Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona.

Tomson i Baron o 11. edycji The Voice of Poland

Duet z Afromental podzielił się z naszą reporterką wrażeniami z planu show. W poprzednim sezonie to oni byli najstarszymi gwiazdami. Teraz zostają w tyle m.in. za Urszulą Dudziak, którą określili jako „absolutne zjawisko”.

W tamtej edycji byliśmy seniorami. Cechowało ją także jedno pokolenie. Atmosfera była bardzo swobodna. Poziom dialogów był bardzo swobodny. Zastanawiałem się jak to będzie, kiedy będziemy musieli konfrontować się z ludźmi różnego pokolenia i czy to będzie bardziej formalne. Z Edi pracowaliśmy już wcześniej, Michał to nasz brat z poprzednich edycji, więc wiemy, czego się po nim spodziewać, czyli wszystkiego. Natomiast Ula Dudziak jest absolutnym zjawiskiem. Odnalazła się w tym teamie tak szybko i sprawnie, że dała nam wielkie poczucie ciepła, bezpieczeństwa, dużo mądrości wprowadziła i doświadczenia. Jak rozmawiasz z nią, to masz wrażenie, że rozmawiasz z rówieśnikiem i to jest świetne.

Jak oceniają starcie Edyty Górniak z Michałem Szpakiem i posadzenie ich obok siebie?

Myślałem o tym. Jest to charakter na charakter absolutnie. Ale oni pokochali się, bo są absolutnymi ptakami, latają frywolnie i wysoko, ale zostawiliśmy to i tylko obserwowaliśmy, jak się pięknie docierają i zaczynają tą nową, wspólną przygodę. – powiedział Tomson w rozowie z reporterką Jastrząb Post.

Cała rozmowa poniżej.

Edyta Górniak o rywalizowaniu z Michałem Szpakiem o uczestników.


The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Urszula Dudziak

The Voice of Poland - Urszula Dudziak

The Voice of Poland - Tomson i Baron

The Voice of Poland - Tomson i Baron

Komentarze

 • gość 17 pisze:

  Oj tam zaraz pokochali,co ten Tomson sugeruje.Chyba polubili bo faktycznie są obydwoje uroczy i zabawni.Fajnie sie ich przekomarzanki oglada i można sie pośmiać.

 • Gość pisze:

  Ula Dudziak ma super to wdzianko coś w moim stylu a co do Michała i Edyty to w sumie bez znaczenia jest jeżeli zaiskrzy i Edyte porwie jego młodość to bedzie oznaczało miedzy innymi że nie warto mi było na nią zwracać uwagi skoro to takie frywolne ptaki jak to Baron określa a ponieważ Baron to ktoś z moich dalekich krewnych to wole sie raczej liczyć z tym co powiedział na temat Edyty że w stosunku do takiego przystojniaka jak Michał Szpak ona może sie zdecydować na wszystko taka jest wyrazna sugestia Barona i ja to rozważe bo takich Edyt jest na swiecie kilka tysiecy albo wiecej nawet tutaj biore pod uwage to co zrobił David Foster po zapoznaniu Edyty czyli ją w efekcie olał i znalazł młodszą z podobną aparycją widocznie Edyty postawa go zniecheciła wyraznie do niej samej bo pamietam ze Edyta sie kleiła do Fostera i widocznie jest coś w samej Edycie lub jej zachowaniu że sama sie dyskwalifikuje w oczach poważnych facetów i po zapoznaniu przestaje być brana pod uwage jako poważna kandydatka do wspólnego życia pewno jest łatwa i lubi młodych chłopców jak jej sie któryś spodoba a wiadomo że poważny meżczyzna nie potrzebuje takiej kobiety do niczego zeby mu pietrzyła problemy natury osobistej albo może przyprawiała rogi Ja powiedziałem wczoraj synowi jak dziewczyna ma jakieś migawy i nie traktuje cie jak meżczyzne to momentalnie sie pożegnaj z nią definitywnie bo nigdy cie nie bedzie uważałą za meżczyzne obojetnie co byś dla niej zrobił

  • Gość pisze:

   aaa?

  • Gość 2 pisze:

   Dlaczego komentarz o nicku gość z dnia 19.08.2020 obraża popularną osobę jak Edytę Górniak nazywa ja łatwą i w ogóle ocenia tą kobietę.Proszę interweniować w takich przypadkach.

  • Izka pisze:

   Człowieku ile jeszcze podobnych wpisów bez kropek,przecinków będziesz smolił pod każdym artykułem zwłaszcza o Edycie i Szpaku?No ile ?ty znawco nikogo.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×