Tomek z Afromental o związkach Barona: „Każdy ma swoje do przerobienia”. Mówi o swojej relacji z Blanką

Tomek Torres o związkach Barona

Tomek Torres o związkach Barona

Baron ma za sobą kilka głośnych związków. Dlaczego nadal nie znalazł tej jedynej? Tomek Torres z Afromental o życiu prywatnym swojego kolegi z zespołu.

Zespół Afromental tworzy obecnie pięciu muzyków. Największą popularność w mediach osiągnęli Tomson i Baron, którzy od lat zasiadają w gronie jurorów The Voice of Poland i The Voice Kids. Publiczność uwielbia błyskotliwe oceny, jakie wygłaszają po występach uczestników w muzycznym show.

Pomiędzy członkami grupy panują przyjacielskie relacje. Jedną z osób, która współtworzy Afromental od początku jest Tomek Torres, nazywany przez kolegów Torresiwo.

Tomek Torres o związkach Barona i swojej relacji z Blanką Lipińską

Już wkrótce Tomek i jego żona, Paulina Łaba, wystąpią w programie Power Couple w TVN. Para udowodni widzom, jak wiele jest w stanie zrobić dla siebie. Życie uczuciowe muzyka od dawna ma się świetnie. Mniej szczęścia w związkach ma Aleksander Milwiw-Baron, który w ostatnim czasie łączony był z wieloma ślicznotkami. Najwięcej emocji wywołały jego relacje z Julią Wieniawą i Blanką Lipińską.

Torres w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wypowiedział się na temat bujnego życia uczuciowego swojego dobrego kumpla. Dlaczego, jego zdaniem, Baron nadal nie znalazł tej jedynej?

Ja uważam, że każdy ma swoje do przerobienia. Każdy zbiera te doświadczenia po to, aby wzrastać. Jakiekolwiek by one nie były to ja zawsze jestem dostępny. Wszystkim moim przyjaciołom mówię, że gdyby ktoś potrzebował rozmowy, to jestem do ich dyspozycji. Niejednokrotnie rozmawiamy, jeśli taka rozmowa jest potrzebna. Zawsze trzymam kciuki, jak ten dobry przyjaciel i nie wtrącam się.

Tomek nie chce wtrącać się w życie prywatne swoich kolegów z zespołu. Zawsze jednak mogą liczyć na jego wsparcie w trudnych chwilach:

Staram się może nie tyle doradzać, ale mogę powiedzieć, jak pewne sytuacje ja odbieram z boku. Doradzanie z boku ma ten problem, że ty nie jesteś w środku, nie znasz emocji, nie znasz wszystkich szczegółów. Nie chciałbym się w butach pakować do czyjegoś łóżka. Zawsze służę nawet nie tyle radą, co wysłuchaniem.

Który ze związków Barona wywołał najwięcej emocji w grupie?

To pytanie bardziej do Barona, ja nie wnikam w poziom emocjonalny tych związków. Myślę, że każdy związek jest po to, aby nas czegoś nauczyć. I te dobre przeżycia i te złe.

Czy on sam utrzymuje kontakt z Blanką Lipińską, ostatnią znaną partnerką Aleksandra?

My się kumplujemy i to jest normalna rzecz. Bez względu na wszelkie inne sytuacje. Czasy są jakie są, nie mamy może tak dużo czasu na przebywanie razem i ta sytuacja, która jest, powoduje, że nie możemy się spotykać w taki sposób, w jaki byśmy chcieli. Ale relacje koleżeńskie oczywiście, jak najbardziej.

Myślicie, że Blanka i Baron jeszcze kiedyś będą razem?


Paulina Łaba i Tomasz Torres

Paulina Łaba i Tomasz Torres

Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub

Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Komentarze

  • Gość pisze:

    Z wyglądu pasują do siebie ale podejrzewam, że charaktery nie współgrają… Baron typowy strzelec a Blanka raczek, niestety ale te znaki do siebie nie pasują, dla Barona Pani spod znaku bliźniąt, barana, lwa lub też strzelec, ewentualnie wodnik

  • Gość pisze:

    Dla mnie Baron jest obleśny. Niby miły, ale coś takiego , co mnie odrzuca. No i wyobraźcie go sobie bez tych dredów. Paskudny.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×