Tomasz Oświeciński po raz pierwszy oficjalnie z nową dziewczyną! Wiemy, kim jest piękna Luiza [ZDJĘCIA]

Tomasz Oświeciński pokazał dziewczynę

Tomasz Oświeciński to dzisiaj jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych gwiazd. Sportowiec ma na swoim koncie współpracę z takimi osobami jak Patryk Wega, Paweł Domagałą, czy też Olgą Bołądź, którą przygotował do głównej roli w filmie Służby specjalne. Jakby tego było mało, Tomasz od niedawna próbuje swoich sił także w aktorstwie. Widzowie mogli go zobaczyć w produkcji Pitbull. Nowe porządki i regularnie śledzą perypetie jego bohatera w serialu M jak Miłość.

Choć o jego życiu zawodowym można mówić godzinami, zupełnie inaczej jest w kwestii życia prywatnego. Media od niedawna rozpisują się o jego córce Mai, która także stawia kroki w światku aktorskim. Okazuje się, że Maja nie jest jedyną kobietą w życiu Tomasza. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, trener jest zakochany! Jego wybranką jest piękna Luiza Dorosz, z którą sportowiec spotyka się od 3 miesięcy! Para poznała się na płaszczyźnie zawodowej.

Kim jest Luiza Dorosz?

Śliczna blondynka zaproponowała trenerowi współpracę z marką Noble Medica i chciała, aby ten został ambasadorem odżywek dla sportowców. Od tej pory para jest nierozłączna, a Tomasza i Luizę łączy nie tylko wielkie uczucie, ale i kwestie zawodowe. Niebawem na rynek wyjdzie linia odżywek dla sportowców sygnowana nazwiskiem Tomasza Oświecińskiego.

Przypomnijmy, że niegdyś trener był żonaty z matką swojej córki. Wygląda na to, że podniósł się już po rozstaniu, bogatszy o nowe doświadczenie i gotowy na zupełnie nową miłość.

Uważacie, że pasują do siebie?

Oglądaj: Tomasz Oświeciński po raz pierwszy z córką Mają! 

Tomasz Oświeciński i Luiza Dorosz są parą od 3 miesięcy

Tomasz Oświeciński i Luiza Dorosz są parą od 3 miesięcy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×