Tomasz Oświeciński nie może doczekać się świąt. Zdradził, jakie prezenty przygotował dla bliskich

Tomasz Oświeciński o świętach

Tomasz Oświeciński o świętach

Tomasz Oświeciński ma powody do radości w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Aktor zdradził nam, jak spędzi Gwiazdkę, z kim zasiądzie przy jednym stole i jakie prezenty przygotował dla najbliższych. Wszystko to zdradził w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia, która w tym roku wielu rodzinom upłynie w wyjątkowych warunkach. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa i licznych ograniczeń wprowadzonych przez rząd. Według najnowszych wytycznych przemieszczanie się nie jest wskazane, a w spotkaniu wigilijnym może uczestniczyć 5 osób poza domownikami. A jaki plan na świętowanie ma Tomasz Oświeciński?

Tomasz Oświeciński o planach na Święta Bożego Narodzenia 2020

Aktor w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, podzielił się swoimi planami na najbliższe dni. Zdradził między innymi, że najbardziej nie może doczekać się spotkania z mamą. Po raz pierwszy od sześciu miesięcy będzie miał okazję zasiąść przy jednym stole z seniorką. Jak sam zapewnia – tegoroczne święta dostarczą mu wielu powodów do radości.

U mnie jak u każdego w domu. Tak trochę smutno. Ale z drugiej strony się cieszę, bo mojej mamy nie widziałem pół roku i jednak zdecydowaliśmy wspólnie, że przywiozę mamę do siebie na święta. Wszyscy się bardzo cieszymy, mama też. To będę dla mnie radosne święta.

Choinka Tomasza Oświecińskiego

Choinka Tomasza Oświecińskiego

Oświeciński ma już pomysły na kilka prezentów dla bliskich. Będą to raczej symboliczne upominki, które mają wywołać uśmiech na twarzy, a nie zdominować rodzinne świętowanie. Gwiazdor M jak miłość nie zapomniał nie tylko o córce i żonie, ale też o swoich pupilach. Dla czworonogów przygotował coś specjalnego.

Nie myślimy w domu o prezentach. Ważne, że święta spędzamy rodzinnie. Jakieś drobiazgi będą, pewnie ja dostanę coś do koni, moja córka pewnie też. Oboje jeździmy konno i kochamy spędzać z nimi czas. Nasze pieski dostaną zabawki, a żona… żona też coś dostanie, ale na razie to tajemnica.

Cała rozmowa poniżej.


Choinka Tomasza Oświecińskiego

Choinka Tomasza Oświecińskiego

Tomasz Oświeciński – święta u gwiazd

Tomasz Oświeciński – święta u gwiazd

Tomasz Oświeciński z żoną i córką

Tomasz Oświeciński z żoną i córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×