Tomasz Oświeciński nie znalazł jeszcze wymarzonego domu. Jeden z wymogów utrudnia mu poszukiwania

Tomasz Oświeciński o mieszkaniu

Tomasz Oświeciński o mieszkaniu

Tomasz Oświeciński niedawno opuścił mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Planował je sprzedać i jeszcze przed świętami wprowadzić się do nowego domu. Jak idą mu poszukiwania wymarzonego gniazdka, jakie ma wymagania i jakiego błędu nie popełni przy aranżacji wnętrz? O wszystkim opowiedział reporterce Jastrząb Post.

Tomasz Oświeciński w maju wystawił na sprzedaż swój imponujący dom na warszawskim Wilanowie. 91-metrowe mieszkanie wycenił na ponad 1,5 miliona złotych. Wnętrza zaaranżowane przez architekta ociekają luksusem. Apartament ma nowoczesny wystrój, w którym królują biel, czerń i szarości. Jest także wiele luster optycznie powiększających pomieszczenia.

Tomasz Oświeciński o nowym domu. Jakie ma wymagania?

Aktor planował przeprowadzić się do nowego mieszkania jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia. Niestety nie udało się mu spełnić swoich wielkich planów na 2020 rok. Jak idą mu poszukiwania wymarzonego gniazdka, w którym zamieszka z żoną Aleksandrą i 11-letnią córką Mają? O to zapytała go reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska.

Oświeciński zdradził, że na razie nie trafił na idealne ogłoszenie. Pewne jest, że interesuje go rynek pierwotny, bowiem osobiście chce wykończyć wszystkie wnętrza. Jedynie kwestię wystroju skonsultuje z architektem.

Święta jeszcze nie w nowym domu. Cały czas jeżdżę coś oglądać, nawet wczoraj byłem. Musi to być blisko stajni i cały czas czegoś szukam. Zdecydowanie będzie to stan deweloperski, bo nie wyobrażam sobie, że miałbym sam nie wykończyć tego domu. Mam zaprzyjaźnionego architekta, więc myślę, że coś fajnego dla mnie zrobi.

Tomasz Oświeciński w swoim obecnym mieszkaniu

Tomasz Oświeciński w swoim obecnym mieszkaniu

Tomasz nie chce powtarzać błędu z przeszłości, dlatego w swoim nowym domu nie stworzy prywatnej siłowni. Powód jest bardzo prosty – w poprzednim mieszkaniu cały sprzęt zbierał kurz. Oświeciński o wiele chętniej ćwiczy na mieście. Dodatkowo jeden z wymogów utrudnia mu poszukiwania. Inwestycja musi znajdować się nieopodal stadniny koni.

Ja już to przerabiałem. Jak miałem siłownię w domu to nigdy w niej nie trenowałem. Więc na pewno nie będę nigdy miał siłowni. Spędzam za to dużo czasu w stajni, więc ważne, aby moja stajnia była gdzieś blisko.

Cała rozmowa poniżej, a w galerii zdjęcia z poprzedniego mieszkania aktora.

 


Tomasz Oświeciński mieszkanie

Tomasz Oświeciński mieszkanie

Tomasz Oświeciński mieszkanie

Tomasz Oświeciński mieszkanie

Tomasz Oświeciński mieszkanie

Tomasz Oświeciński mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×