Co robił Tomasz Oświeciński, zanim został aktorem? Też pracował z gwiazdami. Jego klientką była Olga Bołądź

Tomasz Oświeciński i Olga Bołądź

Tomasz Oświeciński i Olga Bołądź

Tomasz Oświeciński gra w hitowych produkcjach, ale zanim trafił na plan filmowy, spełniał się w innym zawodzie. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o dawnej pracy. Czym zajmował się dekadę temu?

Tomasz Oświeciński zrobił sporą karierę na szklanym ekranie. Aktor zagrał w kilku hitowych produkcjach. Od 2015 roku regularnie pojawia się w M jak miłość, gdzie wciela się w postać policjanta Andrzejka. Mogliśmy go oglądać także w dwóch częściach Pitbulla i 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. A czym zajmował się, zanim trafił na plan dużych produkcji?

Co robił Tomek Oświeciński, zanim został aktorem?

Oświeciński w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o swojej przeszłości. Okazuje się, że zanim dostał ofertę pracy u Patryka Vegi, spełniał się jako trener personalny. Motywował swoich klientów do pracy nad sylwetką i walki ze swoimi słabościami. To on odpowiada za obecny wygląd Olgi Bołądź.

Po prostu mi się udało. Ale to dlatego, że też ciężko pracuję i staram się wykorzystać swoją sytuację. Wcześniej byłem trenerem personalnym i paru aktorów przygotowywałem do roli. Między innymi moją przyjaciółkę – Olgę Bołądź, którą pozdrawiam serdecznie. Też kocha zwierzęta i też często pomaga zwierzętom i dzieciakom. Olga, I love you.

Tomasz Oświeciński i Olga Bołądź

Tomasz Oświeciński i Olga Bołądź

Tomasz wyznał w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że przez ostatnie dwa tygodnie starał się resocjalizować osoby z poprawczaków. Było to dla niego ogromnym przeżyciem:

Odwiedziłem 30 poprawczaków. Nie było mnie dwa tygodnie w domu. Jeździliśmy z Olgą Bołądź i Miśkiem Koterskim po poprawczakach i na podstawie swojego życiorysu opowiadaliśmy ludziom, że nigdy nie jest za późno nawrócić z tej złej drogi. Ciężkie sytuacje, ciężkie dwa tygodnie i jak przyjechałem, to jeszcze nie mogłem się otrząsnąć po tych opowieściach z zakładów poprawczych. Jest to czwarty rok, w następnym roku też zamierzam odwiedzać te poprawczaki i mam nadzieję, że dzięki temu chociaż jedna osoba się nawróci.

Brawa dla Tomka i całej jego ekipy. Cała rozmowa poniżej.


Tomasz Oświeciński w młodości

Tomasz Oświeciński w młodości

Tomasz Oświeciński, zanim stał się rozpoznawalny

Tomasz Oświeciński, zanim stał się rozpoznawalny

Tomasz Oświeciński na premierze sztuki A mi to rybka!

Tomasz Oświeciński na premierze sztuki A mi to rybka!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×