Szukaj

Tomasz Karolak o imprezie urodzinowej. Jedno słowo mówi sporo o jego relacji z Violą Kołakowską [WIDEO]

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak świętował 49. urodziny w gronie najbliższych. Wzniósł toast w domowym zaciszu w obecności m.in. Violi Kołakowskiej. Co ich łączy? Czyżby do siebie wrócili?

Tomasz Karolak 21 czerwca skończył 49 lat. Nie zdecydował się jednak na huczną imprezę, tak jak to robi większość celebrytów. Wybrał świętowanie w gronie najbliższych. O szczegółach opowiedział naszej reporterce.

Tomasz Karolak świętował urodziny z Violą Kołakowską. Wrócili do siebie?

Aktor przyznał, że swoje święto spędził z rodziną. Pod wszystko mówiącym słowem kryją się nie tylko jego dzieci, ale – ku zaskoczeniu wielu – także Viola Kołakowska. Karolak zdradził nam, że ostatni rok z czwórką z przodu celebrował razem z matką swoich pociech.

Jest to o tyle zaskakujące, że jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że status ich związku jest skomplikowany. Pojawiły się nawet plotki o definitywnym rozstaniu pary, zwłaszcza wtedy, gdy paparazzi sfotografowali gwiazdora obejmującego jedną z czołowych polskich modelek magazynów dla dorosłych.

Tomasz nie chciał nam zdradzić, co dokładnie łączy go z Violą, ale zapewnił, że w dniu urodzin „było wspaniale”. W zaufanym gronie wzniósł toast przy kominku. Przy okazji zebrało się mu na wspominki.

Muszę wszystkim podziękować za życzenia. Wielu fanów odezwało się do mnie na facebooku, czy na instagramie. Natomiast ja spędziłem urodziny rodzinnie. Byłem z dzieciakami i Violką. Było wspaniale. Zresztą była burza, więc to sprzyjało siedzeniu przy kominku i wspominaniu.

Myślicie, że Tomasz i Viola znowu są razem?


Tomasz Karolak skończył 49 lat

Tomasz Karolak skończył 49 lat

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak - sylwester 2019

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak - sylwester 2019

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska – jesienna ramówka TVN 2019

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska – jesienna ramówka TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×