Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Tomasz Karolak po detokesie chce być jak James Bond! [WIDEO]

Tomasz Karolak detoks


Detoks Tomasza Karolaka

Tomasz Karolak to jeden z głównych bohaterów wszystkich części filmu Listy do M. Od pewnego czasu jesteśmy świadkami niezwykłej metamorfozy gwiazdora, a także ogromnych zmian w jego życiu. Aktor zdradził nam, że przez 5 dni był na detoksie!

Jestem nawet po takim detoksie sokowo-zupowym, to powiem wam, kobietom. Bardzo sobie to zresztą cenię, bo rzeczywiście 5 dni takiego detoksu robi dobrze. Zacząłem zwracać uwagę na to, co jem, zacząłem trenować i kompletnie zmieniłem system swojego odżywiania, nawyków. Służy mi to chyba, bo rzeczywiście czuję się dobrze bardzo i nabrałem takiej pewności siebie, jeśli chodzi o mój wygląd, bo nie ukrywam, że wcześniej miałem problem z tą lekką nadwagą, coś mnie blokowało. Teraz już nic mnie nie blokuję i jestem sobą.

Aktor w kwietniu trafił do szpitala ze względu na swoje problemy zdrowotne związane z wyrostkiem robaczkowym. To właśnie tam postanowił zmienić swoje życie.

Leżąc w szpitalu człowiek myśli o swoim życiu, myśli o różnych sprawach. Ja postanowiłem swoje życie po prostu zmienić.

Trzymamy kciuki za to, aby Karolak wytrwał w swoich postanowieniach.

Odchudzony Tomasz Karolak i Viola Kołakowska niczym famme fatale na premierze „Listów do M. 3”. Znów między nimi zaiskrzyło?

Viola Kołakowska o swojej roli życia w „Listach do M. 3”! Zagrała kilka sekund… płatek śniegu? [WIDEO]

Gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”: Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak [DUŻO ZDJĘĆ]

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×