Szukaj

Tomasz Karolak poznał nową ukochaną jeszcze, gdy był w związku! Zadziwiające kulisy znajomości gorącej pary [WIDEO]

Tomasz Karolak o związku z Magdą Malicką

Jak Tomasz Karolak poznał Magdę Malicką?

Wiosną ubiegłego roku Tomasz Karolak i Viola Kołakowska definitywnie zakończyli swój burzliwy związek. Od tego czasu aktor wiódł spokojne życie singla. W ciągu niespełna roku sporo schudł, odwiedził kilka kontynentów, wystąpił w programie Ameryka Express i próbował rzucić palenie. Koniec 2018 roku upływa zatem aktorowi pod znakiem osobistych sukcesów, a niewątpliwie największym z nich jest nowa miłość.

Karolak od miesiąca oficjalnie jest w związku z modelką Playboya i byłą dziewczyną Piotra BanachaDziun. Uczucie pary jest na tyle silne, że nie są w stanie powstrzymać swoich namiętności nawet w restauracji czy podczas zakupów. Paparazzi wielokrotnie byli świadkami intymnych scen z udziałem gwiazd.

W rozmowie z naszą reporterką Tomasz opowiedział, jak poznał swoją obecną partnerkę. Okazuje się, że po raz pierwszy spotkali się dekadę temu, gdy Karolak był jeszcze w związku:

My się poznaliśmy 10 lat temu na planie teledysku zespołu Afromental, w trakcie kiedy ja kręciłem serial “39 i pół”, gdzie Afromental był zespołem muzycznym grającym i my jako bohaterowie. Ale spotkaliśmy się po 10 latach, jak wszyscy napisali, i tyle. Był ten klik, ale nie mówmy o tym więcej, żeby nie zapeszać.

Przy okazji gwiazdor Rodzinki.pl zaprzeczył jakoby plotki o jego przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, w których mieszka Malicka, były prawdziwe:

To są kompletne wyssane z palca bzdury. Każdy z nas ma swoją pracę, na razie jest tak, jak jest i ja pracuję w Polsce, Magda pracuję w Stanach i tak będzie.

Cała rozmowa poniżej:

Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu! Jego króliczek „Playboya” nawet nie protestował!

Na to czekał show-biznes! Tomasz Karolak przyłapany w intymnej sytuacji ze swoim króliczkiem „Playboya”!

Nowa partnerka Tomasza Karolaka wydała płytę! Nagrywała z największymi gwiazdami!


Lubisz role Tomasza Karolaka?

×