Szukaj

Tomasz Kammel o związku. Krótki komentarz mówi wszystko o jego relacji z Kasią

Tomasz Kammel o związku z Kasią

Tomasz Kammel o związku z Kasią

Tomasz Kammel jest w związku. Dziennikarz w rozmowie z naszą reporterką jednym zdaniem podsumował swoją relację z nową partnerką. Miłość kwitnie.

Tomasz Kammel niechętnie komentuje swoje życie prywatne. Wiadomo tylko, że w przeszłości był w związku z Katarzyną Niezgodą. Ich relacja budziła wiele emocji w mediach. Oboje byli ekspertami w swoim fachu. On – ceniony prezenter telewizyjny z ogromnym doświadczeniem, ona – wzięta bizneswoman, wiceprezes jednego z najpotężniejszych banków w kraju. Z czasem jednak ich uczucie wygasło.

Kammelowi zajęło kilka lat znalezienie następczyni Katarzyny. Choć przystojny prezenter był wiązany z wieloma atrakcyjnymi kobietami ze świata show-biznesu, to szybko okazywało się, że ich relacje mają co najwyżej charakter przyjacielski. Dopiero niespełna dwa lata temu Tomasza trafiła strzała Amora.

Tomasz Kammel o związku z Kasią. Jak układa się ich relacja?

Dziennikarz związany jest z tajemniczą Kasią, o której na próżno szukać informacji w internecie. Z dotychczasowych opowieści Tomasza wiemy tylko, że jego wybranka jest szczęśliwą matką, a on ma świetny kontakt z jej córkami. Tabloidy swego czasu donosiły, że partnerka gwiazdy TVP jest kobietą biznesu, której nie w głowie lans w blasku fleszy. Sam gwiazdor zamieścił kilka zdjęć ze swoją drugą połówką, ale ani razu nie pokazał jej twarzy.

Kammel w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, dlaczego nie chce mówić publicznie o swojej relacji z Kasią.

Ja raczej nie lubię opowiadać o swoich sprawach prywatnych. Wolę, aby mnie kojarzyć z pracą. Natomiast nie narzekam.

Jaki jest jego cel na najbliższe miesiące, które są szczególnie trudne ze względu na pandemię?

Staram się jak mogę, by być szczęśliwy w tych trudnych czasach. Ta nadzieja o której mówiliśmy – wierzę, że jej pokłady we mnie również przydadzą się innym. Taki mam cel na najbliższe miesiące.

Cała rozmowa poniżej.


Tomasz Kammel pokazał zdjęcie swojej dziewczyny

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie swojej dziewczyny

Tomasz Kammel w romantycznym uścisku

Tomasz Kammel w romantycznym uścisku

Tomasz Kammel na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Tomasz Kammel na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×