Kinga Rusin w intymnej rozmowie z Tomaszem Gollobem! Sportowiec po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia! [WIDEO]

Tomasz Gollob po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia

Tomasz Gollob po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia

Tomasz Gollob udzielił szczerego wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”

Na początku marca 2017 roku polski żużlowiec, Tomasz Gollob uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Dramatyczne zdarzenie miało miejsce podczas jednego z treningów w Chemie, gdzie sportowiec doznał urazu kręgosłupa, rdzenia kręgowego oraz wielu obrażeń wewnętrznych. Tomek bardzo szybko został przewieziony do szpitala wojskowego w Bydgoszczy i tam zajął się nim sztab specjalistów.

Walka o powrót do zdrowia, która trwa od kilku miesięcy nie jest prosta dla Golloba. Poruszanie się na wózku inwalidzki oraz codzienna rehabilitacja dają się we znaki, a sportowiec, gdyby nie wsparcie bliskich i fanów, już dawno straciłby nadzieje na lepsze jutro.

Tomasz Gollob w wyjątkowej rozmowie z Kingą Rusin, po raz pierwszy zdradził szczegóły walki o powrót do zdrowia. Dziennikarka w bardzo intymnej rozmowie zapytała żużlowca o samopoczucie i plany na przyszłość. Padło również pytanie, czy aby na pewno Tomek nie potrzebuje wsparcia finansowego na kolejne, drogie zabiegi, które w tej chwili są niezbędne.

Zawsze tak było, że zawsze odpowiadała sobie na pytanie „jak nie ja, to kto?”. I teraz chyba też jest tak, że będę tym przykładem, który pokaże, że tak należy. To, że rdzeń nie jest przerwany, to wszystko się zgadza. A prawda jest jest też taka, że jest bardzo zmęczony. Już nie powiem, że zepsuty. Mam tą świadomość.  I organizm, który daje mi sygnały i który mówi, że nie jest to łatwe – powiedział Tomasz.

Cały wywiad z Tomaszem Gollobem już w sobotę, 23 grudnia w Dzień Dobry TVN!

Tomasz Gollob nie odzyskał czucia w nogach. “Od dziś pracuje z nim psycholog”

Tomasz Gollob stanie na nogi? Żużlowiec odzyskuje czucie w…

Poruszające wyznanie Tomasza Golloba: “Będę poruszał się za pomocą wózka”


Pierwsze zdjęcie Tomasza Golloba po wypadku

Pierwsze zdjęcie Tomasza Golloba po wypadku

Stan zdrowia Tomasza Golloba po operacji

Stan zdrowia Tomasza Golloba po operacji

Wypadek Tomasza Golloba

Wypadek Tomasza Golloba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×