„Nie chcę mówić w imieniu wszystkich…”. Tomasz Ciachorowski ostro o warunkach pracy na planie „M jak Miłość” [WIDEO]

Tomasz Ciachorowski M jak Miłość

Tomasz Ciachorowski M jak Miłość

Tomasz Ciachorowski o pracy na planie „M jak Miłość”

W tym roku serial M jak Miłość obchodzi swoje 18-lecie. Jest to serial, który porusza wiele wątków, a losy jego bohaterów śledzą miliony Polaków. Jeden z aktorów, Tomasz Ciachorowski zdradził nam, że na fanów serialu czeka mnóstwo niespodzianek:

Będzie gala, dla uczczenia 18-lecia serialu, którą Państwo będą mogli zobaczyć w telewizji i będzie zagęszczenie tych najbardziej elektryzujących wątków. Tutaj mówię o wątkach Marcina i Izy i Artura, bo nie jest to tajemnicą, że Artur, który siedzi obecnie w więzieniu będzie wciąż knuł swoje intrygi z tego więzienia i będzie starał się pomieszać szyki Marcinowi i Izie.

Miniony rok nie był łatwy dla fanów serialu. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że aktorzy są na planie źle traktowani. Jak skomentował to Tomek?

Ja bardzo lubię tę postać i tę historię, w której Artur bierze udział, więc takich zamiarów nie mam. Ale wiem, że dużo się zmieni w tym serialu, te historie nabiorą tempa. Myślę, że zaskoczymy też widzów niejednokrotnie. Jeżeli chodzi o warunki pracy na palnie to są coraz lepsze. I tutaj nie chce mówić w imieniu wszystkich aktorów, natomiast ja osobiście jestem z tych zmian usatysfakcjonowany i myślę, że wszystkim nam się lepiej pracuję. To są może niewielkie zmiany, ale dla nas mają one znaczenie. Bo chodzi też o tempo nagrywania scen, o jakiś komfort pracy. Ja osobiście widzę, że jest poprawa, co też pewnie odbija się na jakości tego serialu.

A wy zauważyliście różnicę?

Anna Mucha w „M jak miłość” dostała rolę po telefonie Kuby Wojewódzkiego? Ilona Łepkowska ma nieco inną wersję wydarzeń

Wielki powrót do „M jak miłość”! Kultowa gwiazda znowu pojawi się w obsadzie serialu

Gwiazda z serialu „M jak miłość” zafundowała sobie wampirzy lifting! Po tym zabiegu spokojnie może grać w krwawych horrorach!


Tomasz Ciachorowski - Miss Polonia 2018

Tomasz Ciachorowski - Miss Polonia 2018

Tomasz Ciachorowski- Jesienna ramówka TVP 2018

Tomasz Ciachorowski- Jesienna ramówka TVP 2018

Tomasz Ciachorowski – pokaz Roberta Kupisza LATINA (2018)

Tomasz Ciachorowski – pokaz Roberta Kupisza LATINA (2018)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×