Gwiazdy popijają Martini i rozpływają się nad wiosenną kolekcją Thecadess: „Super sexy” [WIDEO]

Thecadess x Martini

Thecadess x Martini

Gwiazdy o kolekcji Thecadess na wiosnę i lato 2018

20 marca, w przeddzień wiosny, w Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbył się pokaz duetu Thecadess Warssaw. Piotr Sałata i Radek Rociński nie zawiedli entuzjastów swojego talentu – ich wiosenno-letnia kolekcja zachwyciła wielu swoją prostotą i elegancją, a streetowy styl podbił serca sporej części obecnych na wydarzeniu gwiazd. Na przybyłych gości czekała nie tylko uczta dla oka, ale także dla podniebienia, a wszystko to dzięki Martini, które serwowało swoje flagowe drinki (Martini Tonic) obecnym na wydarzeniu gościom.

Bardzo fajne jest to, że Martini wspiera polskich projektantów. Masa teraz wydarzeń modowych jest wspierana przez Martini, to jest super. Fajnie, że dokładnie ten alkohol towarzyszy naszym polskim projektantom – stwierdził Jakub Kosel.

Jak gwiazdy oceniły sam pokaz i najnowszą kolekcję duetu Thecadess?

Bardzo mi się podobała. Kibicuję chłopakom już od kilku lat. Był na pewno odważniejszy niż te poprzednie, spodobały mi się szczególnie wszystkie skórzane projekty i te z grubszego, jasnoniebieskiego materiału. Przepiękne, naprawdę – nie mogła wyjść z podziwu Basia Kurdej-Szatan.

Julia Wieniawa na pokazie zaprezentowała się w streetowym looku, który – jak się okazało – skradł jej serce jeszcze przed pokazem:

Ja bardzo lubię taki streetowy styl, bardzo nowoczesny i taki młodzieżowy. Moim zdaniem oni tym się charakteryzują. Świetnie się czuję i w takim worku over-size’owym sportowym, nonszalanckim, ale też świetnie czuję się w seksownej sukience i totalnie nie zamykam się na nic nowego, dlatego lubię bawić się modą i sprawia mi to ogromną frajdę.

Co o swojej najnowszej  kolekcji i inspiracjach powiedzieli sami projektanci?

Oczywiście jak zawsze istotna była dla nas kobiecość. Kluczowa dla nas była kobieta, którą chcemy ubierać. Naszą inspiracją są kobiety, które chcielibyśmy, żeby nosiły nasze stroje, to jest dla nas najważniejsze. Chcemy żeby ta kolekcja była „streetwearowa”, ale nie pozbawiona super eleganckiego sznytu, super premium jakości wykończenia i tego, co nas wyróżnia na tle innych marek, czyli żeby była super sexy!

Thecadess zaprojektował także specjalną linię ubrań dla Martini, w której króluje ponadczasowy jeans:

Postanowiliśmy w tym sezonie zrobić dla nich świeższą kolekcję, bardziej młodzieżową, dla młodych ludzi. Dlatego postawiliśmy na ten jeans- podarty, poszarpany. Ubraliśmy go w bardzo modowe formy, lekko poszarpane. Obrendowaliśmy naszym ulubionym drinkiem Martini & Tonic, i tak to wyszło.

Wyszło świetnie, a sama Anna Czartoryska nie kryła zachwytu:

Jeans jest zawsze modny, jeans to jest klasyka. Zwłaszcza w takim wydaniu trochę przerobionym, trochę poszarpanym robi się taki niezwykle nowoczesny i autorski, bardzo to było fajne.

Olga Kalicka, aktorka młodego pokolenia docenia to, że ubrania duetu Thecadess są tak naprawdę na każdą okazję:

To są rzeczy, które można nosić i na co dzień i od święta i to jest chyba najważniejsze w nich, że można się w nich czuć wygodnie.

Lara Gessler, która od dawna kibicuje Thecadess i tym razem pokochała ich kolekcję:

Chłopcy nie zawiedli, więc się bardzo cieszę. Było pięknie, bo było bardzo lekko, bardzo kobieco. Podobały mi się wszystkie elementy ze zniżonym, gołym ramieniem. Sporo przeźroczystości, co ja też lubię, bo lubię ubrania których nie czuję na sobie. Super. Bardzo bardzo miła kolekcja.

Relację z pokazu i komentarze gwiazd możecie zobaczyć i wysłuchać w poniższym materiale wideo:

To jakiś obłęd! Patricia Kazadi jak prawdziwy kameleon podczas Sylwestra 2017 przebierała się aż 4 razy! Na deser zostawiła prawdziwą perełkę

Julia Wieniawa nosi wiosenne trendy w zimową pogodę. Na pokazie Thecadess wyglądała świetnie

Gwiazdy na wiosennym pokazie Thecadess: Julia Wieniawa, Kasia Glinka, Anna Czartoryska, Ola Ciupa, Olga Kalicka


Julia Wieniawa na pokazie marki THECADESS

Julia Wieniawa na pokazie marki THECADESS

fot. AKPA

Anna Czartoryska-Niemczycka – pokaz Thecadess wiosna lato 2018

Julia Wieniawa na pokazie marki THECADESS

Julia Wieniawa na pokazie marki THECADESS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×