Izabela Trojanowska zapowiada nowy sezon „The Voice Senior”. To będzie jej debiut w jury [WIDEO]

Izabela Trojanowska o The Voice Senior

Izabela Trojanowska o The Voice Senior

Izabela Trojanowska zgodziła się wziąć udział w programie The Voice Senior. Gwiazda już niedługo zasiądzie na słynnym czerwonym fotelu. Jaką będzie trenerką?

Program The Voice of Poland już wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Kilka dni temu odbył się finał 11. edycji, którą wygrał Krystian Ochamn – podopieczny Michała Szpaka. Muzyczne talent-show składa się z kilku etapów, a każdy z nich przybliża uczestników do wygranej.

Korzystając z popularności, jaką przyniósł program, producenci zadecydowali się na stworzenie bliźniaczych formatów. Na antenie telewizyjnej Dwójki od 2018 roku możemy oglądać The Voice Kids, w którym występują najmłodsi, a od roku także edycję, w której swoje umiejętności wokalne prezentują osoby po 60. roku życia – The Voice Senior.

Izabela Trojanowska o roli jurorki w The Voice Senior

W grudniu zeszłego roku po raz pierwszy w TVP2 mogliśmy zobaczyć, jak seniorzy popisują się swoimi talentami. W pierwszej edycji w fotelach trenerskich zasiedli: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk i Urszula Dudziak. W kolejnej odsłonie pojawi się m.in. Izabela Trojanowska, która w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wyobraża sobie swój występ w programie.

Myślę, że będę dobrą trenerką. My nie jesteśmy tutaj, żeby dokuczać ludziom, którzy przyszli spełniać swoje marzenia. Raczej chcemy pomóc. Pomóc technicznie, podpowiedzieć coś, czy tekst jest podany zrozumiale. Być, kiedy jesteśmy im potrzebni. To jest nasze zadanie, żeby uszczęśliwić. Bardzo lubię oglądać  „The Voice of Poland”. Lubię oglądać angielskie, amerykańskie wydania. Bardzo chętnie to oglądam, w ogóle kocham muzykę i szczęśliwie moja praca jest moją pasją, więc mam dużo przyjemności w towarzyszeniu. W byciu, gdy rodzi się coś nowego. Gdy spełnia się czyjeś marzenie. Bardzo się cieszę.

Na planie świątecznego odcinka programu Jaka to melodia? zapytaliśmy Izabelę, kto z The Voice of Poland jest jej ulubionym trenerem:

Lubię wszystkich – odpowiedziała dyplomatycznie artystka.

Premierowe odcinki The Voice Senior 2 zostaną wyemitowane już w styczniu. Wśród uczestników zobaczymy 94-latkę.


Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Izabela Trojanowska - Opole 2019

Izabela Trojanowska - Opole 2019

Jury i prowadzący The Voice Senior

Jury i prowadzący The Voice Senior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×