Szukaj

Gwiazdy oceniły „The Voice Senior”! Komentarz Majki Jeżowskiej koniecznie powinni zobaczyć producenci show! [WIDEO]

The Voice Senior gwiazdy komentują

The Voice Senior gwiazdy komentują

Cleo, Anna Popek i Majka Jeżowska skomentowały program The Voice Senior. Czy Polacy są gotowi na show z udziałem śpiewających emerytów? Zobacz, co powiedziały gwiazdy w rozmowie z naszą reporterką.

Już jesienią TVP pokaże muzyczne show jakiego w Polsce jeszcze nie było. The Voice Senior to zmodyfikowana wersja programu The Voice of Poland, w której udział mogą wziąć jedynie osoby po sześćdziesiątce. Chociaż na premierowe odcinki przyjdzie nam poczekać do września, już teraz można stwierdzić, że szykuje się hit sezonu. Tak zresztą uważa Cleo, która ma absolutnego „czuja” do przebojów:

Ten program odniesie sukces. Patrząc na sukcesy programów, które skupiały się na starszej publiczności, uważam, że to jest strzał w 10. Ja temu kibicuję i jestem przekonana, że to będzie hit. W jury widziałabym Marylkę Rodowicz, którą uwielbiam, ubóstwiam. No i oczywiście największe głosy: Beatkę Kozidrak, Kayah i Edyta Górniak również świetnie by się tam sprawdziła – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

W podobnym tonie wypowiedziała się Anna Popek. Seksowna prezenterka przyznała, że sama zna wielu emerytów, którzy świetnie śpiewają i są niezwykle utalentowani:

The Voice Senior będzie świetny. Bo seniorzy świetnie śpiewają. Ile osób chodzi do chórów, uczestniczy w zajęciach chóralnych, kościelnych. Ja znam osobiście bardzo wiele pań i panów starszych, którzy mają piękne głosy. Więc myślę, że to może być sukces. A poza tym, myślę, że będzie dobra widownia, bo wszyscy, którzy są dojrzali, mają czas, mogą rozwijać pasję, a śpiew jest czymś, co Polacy kochają. Po 60 roku życia można odnieść sukces. Trzeba sobie uświadomić, że to nie koniec życia. Jeszcze mamy tyle czasu ile mamy. Nie zakładać, że emerytura jest końcem, może być dopiero początkiem. Dzieci odchowane, mamy święty spokój. Praca ustabilizowana, emerytura jest, więc teraz można rozwijać pasję. W jury musi być ktoś młody, ktoś dojrzały np. Dj Viki, Marek Sierocki z jego cudowną akceptacją wszystkich ludzi, no i jeszcze taka baba podobna do Czarnej Mamby. Taka pozornie groźna, ale taka, która trafiłaby w punkt. Może ja?

Majka Jeżowska otwarcie przyznała, że chętnie zasiadłaby w jury The Voice Senior:

Myślę, że byłabym świetnym jurorem. Ponieważ jestem jurorem na różnych festiwalach. Jestem osobą, która łączy wiele pokoleń. Wiem, że seniorzy uwielbiają mnie i moje piosenki, bo wychowywali swoje wnuki na moim repertuarze, więc na pewno jestem bardzo dobrym kandydatem.

Będziecie oglądać?

Więcej o castingach do The Voice Senior:

View this post on Instagram

✌️ THE VOICE SENIOR ✌️ Oznaczcie w komentarzu osoby, które powinny zobaczyć to ogłoszenie! ❤️ Przekażcie Babci lub Dziadkowi ????Jeśli masz skończone 60 lat i Twoim marzeniem jest wystąpić na scenie, to przed Tobą wyjątkowa szansa! ZAPRASZAMY na CASTING❗️ . . . ???? 13 MAJA w Warszawie ???? budynek TVP, ul. Woronicza 17, blok F ???? rejestracja w g. 10-18 ???? przygotuj dwie piosenki, muszą to być covery ???? możesz śpiewać a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu . . . #thevoicesenior #senior #thevoiceofpoland #voiceofpoland #seniorzy #casting #przesłuchania #polskamuzyka #muzyka

A post shared by The Voice of Poland (@voiceofpoland) on

Zobacz: Była objawieniem “The Voice”. Przegrała walkę z rakiem

Zobacz: Maria Sadowska nie pojawi się w “The Voice of Poland”. Dlaczego? Tylko nam zdradziła powody swojej decyzji [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa nową jurorką “The Voice of Poland”?! Jest oficjalny komentarz! Czy zasiądzie w fotelu obok Barona?


Majka Jeżowska - Fundacja Ronalda McDonalda,

Majka Jeżowska - Fundacja Ronalda McDonalda,

Majka Jeżowska – Fryderyki 2019

Majka Jeżowska – Fryderyki 2019

Majka Jeżowska – wybory Miss Warszawy 2019

Majka Jeżowska – wybory Miss Warszawy 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×