Tomson i Baron o następczyni Margaret w „The Voice of Poland”: „To jest bardzo ciekawy pomysł” [WIDEO]

Baron o zmianach w The Voice of Poland

Baron o zmianach w The Voice of Poland

W The Voice of Poland zmiany. W nowej edycji nie zobaczymy Margaret. Kto zajmie jej miejsce? Pojawił się już pierwszy mocny kandydat. Co o nim sądzą Tomson i Baron? O to zapytała ich nasza reporterka.

TVP niebawem rozpocznie castingi do 11. edycji The Voice of Poland. Wiemy już, że w kolejnym sezonie muzycznego show nie zobaczymy Margaret. Wokalistka zdecydowała się na przerwę od show-biznesu. Od razu ruszyły spekulacje, kto najprawdopodobniej zastąpi gwiazdę hitu In My Cabana.

Podobno największe szanse na zajęcie fotelu po Margaret ma Natalia Nykiel, która swoją karierę rozpoczęła właśnie od udziału w The Voice of Poland. Co prawda nie wygrała programu, ale osiągnęła tak ogromny sukces, że dziś sama może być mentorką dla innych artystów stawiających pierwsze kroki na dużej scenie.

The Voice of Poland 11: Tomson i Baron o Natalii Nykiel jako trenerce

Co na ten temat sądzą Tomson i Baron? Duet, który w The Voice of Poland wkrótce zobaczymy już po raz dziewiąty, zdradził naszej reporterce, że na planie panuje dobra, koleżeńska atmosfera.

Baron nie ukrywa, że jest pod wrażeniem talentu Natalii, którą serdecznie zaprasza na fotel po Margaret. Bardzo pozytywnie skomentował jej najnowszy singiel Quya, z którym wystąpiła w jednym z ostatnich odcinków poprzedniej edycji The Voice of Poland.

To jest bardzo ciekawy pomysł, bo Natalia dzięki temu programowi rozwinęła skrzydła i stała się pierwszoligową artystką. Ostatnio słuchałem epki Natalii i polecam wszystkim. Naprawdę jest świetna. Czy się sprawdzi w roli trenera? Niech przychodzi do nas i się sprawdza – powiedział Baron.

Natalia Nykiel - finał The Voice of Poland 7 (2016)

Natalia Nykiel – finał The Voice of Poland 7 (2016)

Jeśli nie Natalia, to kto?

My już trochę przeszliśmy w tym programie. Znamy się lepiej, gorzej. To do widzów należy ocenienie tego. Bo nam się z każdym będzie dobrze pracować – przyznał Tomson.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz także: TVP chciało Natalię Szroeder do „The Voice”. Tylko nam zdradziła, dlaczego odmówiła udziału


Baron i Tomson

Baron i Tomson

Natalia Nykiel - Polsat SuperHit Festiwal 2018

Natalia Nykiel - Polsat SuperHit Festiwal 2018

Margaret - The Voice of Poland 10, finał

Margaret - The Voice of Poland 10, finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×