Ewelina Lisowska jurorką w „The Voice”? Tylko u nas komentuje ostatnie doniesienia. Nie zostawiła cienia wątpliwości

Ewelina Lisowska w The Voice of Poland?

Ewelina Lisowska w The Voice of Poland?

Ewelina Lisowska w The Voice of Poland za Sylwię Grzeszczak? Gwiazda zdradziła nam, czy przyjęłaby posadę jurorki w muzycznym hicie TVP. Jej odpowiedź rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Koniec każdej edycji The Voice of Poland budzi ogromne emocje w mediach. Wszystko za sprawą zmian, jakie co sezon zachodzą w obsadzie. Już teraz mówi się, że w trzynastej odsłonie widowiska zabraknie Sylwii Grzeszczak. Gwiazda ma być pochłonięta pracą nad nową płytą, której premierę zaplanowała na wiosnę 2022 roku. Praca w studio, trasa koncertowa i intensywna promocja krążka są nie do pogodzenia z terminarzem zdjęć do muzycznego programu.

Rezygnacja Sylwii wydaje się być zrozumiała – zupełnie inaczej, niż niespodziewane doniesienia o rzekomych planach zwolnienia Tomsona i Barona. Podobno w TVP ważą się losy duetu, który od lat stanowi człon The Voice of Poland. Reprezentanci grupy Afromental najdłużej zasiadają w jury i w zasadzie co roku ich udział jest niemal pewny.

The Voice of Poland. Kto w jury nowej edycji?

Wraz z doniesieniami o zwolnieniach, pojawiły się też spekulacje na temat gwiazd, które podobno dostały ofertę pracy w muzycznym show. W piątek nieoficjalnie Pudelek donosił, że rozpoczęto rozmowy w tej sprawie z dwiema gwiazdami. Produkcja miała sobie upatrzyć Ewelinę Lisowską i Ewę Farną, jako najlepsze kandydatki do roli trenerek zbliżającej się edycji.

Stacja pokłada duże nadzieje w owocnym przebiegu tych rozmów – zdradził informator portalu.

Dla Ewy Farnej nie byłoby to debiut za pulpitem jurorskim. W przeszłości była ekspertką łowiącą talenty w X-Factorze oraz Idolu – zarówno w Czechach, jak i w Polsce. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku Lisowskiej. Wokalistka ma duże doświadczenie jeśli chodzi o występy na scenie i pracę w studio. Wydała już cztery albumy, a jakby tego było mało sama brała udział w talent shows.

Ewelina Lisowska jurorką w The Voice of Poland? Oficjalny komentarz

Lisowska najpierw pojawiła się w Mam talent, a potem w X-Factorze. Żadnego z nich nie wygrała, ale doskonale wiedziała, jak pokierować swoją karierą, by w krótkim czasie wdrapać się na szczyty list przebojów. Najszybciej wydała album spośród wszystkich uczestników show TVN, z którymi rywalizowała o główną nagrodę (m.in. z Dawidem Podsiadło). Jej pierwszy singiel Nieodporny rozum do dziś uchodzi za jeden z największych przebojów minionej dekady.

Nasza reporterka zapytała Ewelinę, czy przyjęłaby posadę jurorki w The Voice of Poland. Ta zapewniła, że nie czuje się na tyle pewnie, by przygotowywać debiutantów do wielkiej kariery.

Nigdy nie byłam jurorem i szczerze mówiąc, bałabym się nim zostać, bo to jest jednak trudna rola. Tutaj trzeba mieć naprawdę dużo odwagi, żeby brać odpowiedzialność za swoje słowa, bo nie dość, że mówimy je do kogoś, kto stawia pierwsze kroki na scenie, i to może mocno wpłynąć na samoocenę danej osoby, to trzeba uważać, żeby danej osoby nie skrzywdzić. Aby nic złego czy głupiego nie powiedzieć – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Przy okazji Ewelina zdradziła, że nie ma rad dla Sylwii:

Nie mam dla niej absolutnie żadnych rad.

Jak myślicie, czy Ewelina jeszcze zdecyduje się na udział w The Voice of Poland, czy rewelacje jakie obiegły media, mijają się z prawdą?


Ewelina Lisowska w X-Factorze

Ewelina Lisowska w X-Factorze

Ewelina Lisowska – wernisaż Sebastiana Fabijańskiego

Ewelina Lisowska – wernisaż Sebastiana Fabijańskiego

Ewelina Lisowska – wernisaż Sebastiana Fabijańskiego

Ewelina Lisowska – wernisaż Sebastiana Fabijańskiego

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie,nie,nie,absolutnie,lubie ten program ,ale nie z taka jurorka

 • Gość pisze:

  Dokładnie, to nie jest materiał na jurora sądząc po dorobku. I jeszcze na tym filmiku ta napompowana twarz, która zaraz pęknie..

 • Gość pisze:

  To nie jest takie proste być dobrym trenerem. Trener musi być osobą inteligentną, empatyczną, swobodnie i merytorycznie wypowiadać się przed kamerami. Swoimi ciekawymi merytorycznymi ocenami musi oczarować publiczność. Nie rozumiem tego po co TVP zmienia skład jurorski i angażuje ostatnio nowe osoby w charakterze jurora do tego programu. Skład XI edycji był doskonały. Jurorami byli topowi artyści polskiej sceny muzycznej. Sprawdzili się w 100%.

 • Gośćewa pisze:

  Żenada dziewczyna jednego przeboju

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×