Szukaj

TVP chciało Natalię Szroeder w „The Voice”. Tylko nam zdradziła, dlaczego odmówiła udziału [WIDEO]

Natalia Szroeder odrzuciła propozycję z The Voice. Dlaczego?

Natalia Szroeder odrzuciła propozycję z The Voice. Dlaczego?

Natalia Szroeder nie chce być trenerem w The Voice. Gwiazda odrzuciła propozycję, jaką niedawno otrzymała od TVP. Dlaczego nie widzi siebie w popularnym, muzycznym show? O powodach rezygnacji opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Przez program The Voice of Poland przewinęła się cała plejada gwiazd. W rolę trenerów wcielali się już między innymi, Edyta Górniak, Kayah, Ania Dąbrowka, Nergal, Grzegorz Hyży, a ostatnio Margaret, która podobno nie pojawi się 11. sezonie show. Wielu twierdzi, że uroczą blondynkę zastąpi Natalia Nykiel, która swoją karierę rozpoczęła właśnie od udziału w muzycznym hicie TVP.

Udział Nykiel na razie nie został potwierdzony, co oznacza, że wciąż nie wiadomo, kto dołączy do Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona. Z pewnością nie będzie to Natalia Szroeder.

Dlaczego Natalia Szroeder odrzuciła propozycję z The Voice?

Pochodząca z Kaszub ślicznotka w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że w przeszłości otrzymała propozycję od producentów The Voice. Co prawda nie chodziło o wersję podstawową, a tę dedykowaną dzieciom. Choć o takiej ofercie marzy wielu artystów, to Natalia Szroeder odrzuciła ją. Dlaczego?

Były kiedyś rozmowy. To były rozmowy dotyczące Kidsów. W tym roku nic mi na ten temat nie wiadomo. Jak słucham głosów w tych edycjach i słyszę, jak ludzie wspaniale śpiewają, to nie wiem, czy miałabym odwagę udzielać rady komuś, kto świetnie śpiewa. Sama wiem, że mam jeszcze dużo do przepracowania i staram się gdzieś kształtować i uczyć, więc nie wiem, czy byłabym dobrym doradcą.

Natalia Szroeder – Od Opola do Opola, odcinek 1

Natalia Szroeder nie przyjęła propozycji udziału w The Voice Kids

Wokalistka nie ukrywa, że czasem miałaby jednak ochotę wyrazić w programie swoje zdanie.

Chociaż czasami jak siedzę i oglądam, to wydaje mi się, że parę konstruktywnych rad mogłabym udzielić. Z takiej perspektywy, że mam doświadczenie na scenie. Bo występujący tam ludzie wokalnie i technicznie są świetni.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości co do tego, że Natalia jako trenerka spisałaby się piątkę z plusem.

Zobacz: Natalia Szroeder o przyjaźni z Igą Lis. Zdradziła, jak wspiera ją w trudnym dla niej czasie [WIDEO]


Natalia Szroeder i Quebonafide dodali wspólne zdjęcie

Natalia Szroeder i Quebonafide dodali wspólne zdjęcie

Natalia Szroeder - egzotyczne wakacje

Natalia Szroeder - egzotyczne wakacje

Natalia Szroeder- koncert kolęd

Natalia Szroeder- koncert kolęd "Wśród nocnej ciszy" w Gdańsku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×