Roksana Węgiel i trenerzy „The Voice Kids” o zwycięstwie Ani Dąbrowskiej: „Zrobi wielką karierę” [WIDEO]

Ania Dąbrowska, The Voice Kids, opinie

Ania Dąbrowska, The Voice Kids, opinie

Opinie o zwycięstwie Ani Dąbrowskiej w The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2. Triumf nastolatki w rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentowali Roksana Węgiel, Cleo, Tomson i Baron. Zobacz, co powiedzieli.

Za nami finał drugiej edycji The Voice Kids, który wygrała Ania Dąbrowska. Nastolatka z drużyny Cleo rozłożyła na łopaki konkurencję i już wkrótce wyda swoją debiutancką płytę, którą promuje singiel Małe skrzydła.

Tuż po ogłoszeniu wyników nasza reporterka zapytała Roksanę Węgiel, która triumfowała w programie rok temu, o to, jak ocenia swoją następczynię:

Podziwiam bardzo Anię Dąbrowską, która jest niesamowitą osobą i artystką. Cieszę się, że to właśnie ona wygrała drugą edycję The Voice Kids. Ania jesteś najlepsza! Trzymałam kciuki najmocniej na świecie i naprawdę życzę Ci wszystkie najlepszego. Wierzę, że Ania może zrobić wielką karierę. Ja Anię znam od dawna, to jest moja przyjaciółka. Więc trzymałam za nią kciuki bardzo. Od początku wierzyłam w to, że ona ma największe szanse.

Cleo, która napisała dla swojej podopiecznej premierową piosenkę, nie ukrywała swojego wzruszenia:

Przyznam szczerze, że dla mnie jest niesamowite. Ania jest przepiękna, wspaniała i zdolna. Mam nadzieję, że piosenka, którą napisałam dla niej spodobała się i usłyszycie ją jeszcze nieraz w radiu.

Baron również jest pod wrażeniem umiejętności wokalnych Ani:

AniKa jest fantastyczna, genialna. Kibicowałem jej od początku, więc jestem bardzo szczęśliwa, że wygrała. Natomiast wszyscy nasi finaliści byli niesamowici.

Tomson zaznaczył, że tak naprawdę każdy wybór z trójki finalistów byłby dobry:

Jakikolwiek wybór by nie padł, to nie byłby dobry. Tak mocny odsiew z tak zdolnych dzieciaków, z których zostają 3 ultrazdolne i to już widzowie wybierają, komu chcą powierzyć ten głos. A nasi uczestnicy dostali nową drogę w życiu.

Rozmowy z trenerami poniżej:

Ania Dąbrowska o swoim zwycięstwie:

Cała w emocjach Ania Dąbrowska na gorąco o swoim zwycięstwie w „The Voice Kids 2”! Ma piękne przesłanie dla chorych fanów [WIDEO]

Gwiazdy na finale „The Voice Kids 2”: Barbara Kurdej-Szatan, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel

The Voice Kids 2: Znamy zwycięzcę! Kto wygrał wielki finał show? Ania, Paweł czy Wiktoria?


Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×