Weronika Rosati po porodzie zmieniła warunki w kontraktach. Uwzględniła w nich nie tylko córkę. Mama gwiazdy ujawnia

Teresa Rosati

Teresa Rosati

Teresa Rosati w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała, jak wspiera córkę Weronikę w wychowaniu małej Elisabeth. Zdradziła też, jak aktorce udaje się łączyć macierzyństwo z pracą.

Weronika Rosati już jako nastolatka wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z aktorstwem. Od wielu lat możemy oglądać ją zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Sporą popularność przyniosła jej rola Ani w najpopularniejszej telenoweli w Polsce, czyli M jak Miłość. W Polsce odniosła wiele sukcesów i nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Po kilku latach pracy w kraju postanowiła spróbować swoich sił w Hollywood. Gwiazda spakowała walizki i razem z małą córeczką Elizabeth wyleciała do Los Angeles.

Od jakiegoś czasu Weronika spełnia swój american dream. Okazało się, że przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych była bardzo trafioną decyzją. Bez problemu udało jej się odnaleźć w tamtejszych realiach i zdecydowanie nie może narzekać na brak propozycji od lokalnych producentów. Za pośrednictwem Instagrama cały czas informuje fanów o kolejnych produkcjach z jej udziałem.

Teresa Rosati o opiece nad wnuczką

Weronika po głośnym rozstaniu z ojcem swojej córeczki wychowuje ją sama. Wspaniale udaje jej się łączyć karierę z samotnym macierzyństwem. Nie bez znaczenia jest tutaj wsparcie rodziny. Teresa Rosati jest bardzo zaangażowaną babcią, która chętnie opiekuje się swoją wnuczką i tym samym pozwala córce realizować się zawodowo.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post mama Weroniki zdradziła, jak wygląda jej pomoc w wychowaniu niespełna 4-letniej Elizabeth:

Angażuję się bardzo mocno. Weronika ma zawodowo bardzo ciekawy czas i ma dużo produkcji zagranicznych. Dla mnie to jest cudowna przygoda, podróżowanie z nią jako babcio-niania. Dlatego, że Weronika się nie rozstaje na dłużej ze swoją córeczką, niż na 1-2 dni. Zawsze zadba o to, żeby w kontrakcie zawsze były świetne warunki na planie dla jej córeczki i jej babcio-niani.

Kto częściej rozpieszcza Elizabeth?

Głównie Weronika rozpieszcza. Ja się staram niewielką dyscyplinę wprowadzić, ale kiepsko mi to chyba wychodzi. Teraz są inne metody wychowawcze niż za moich czasów. Staram się do nich dostosować i staram się pilnować konsekwencji.

Trzeba przyznać, że Teresa Rosati to babcia na medal.


Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati - urodziny córki

Weronika Rosati - urodziny córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×