Szukaj

Teresa Lipowska poucza młodych aktorów: „Wielu z tego korzysta”. Zdradziła, kto miał problem z jej uwagami

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska to aktorka z ogromnym zawodowym dorobkiem. Podczas pracy na planie serialu M jak Miłość często udzielała rad swoim serialowym wnukom. To dzięki niej zdobyli nowe umiejętności.

Teresa Lipowska to jedna z najbardziej lubianych postaci w serialu M jak Miłość. Aktorka od dwudziestu lat wciela się w rolę seniorki rodu Mostowiaków. Serialowa Barbara jest bardzo ciepłą osobą, do której chętnie przyjeżdża cała rodzina. Nie tylko w odwiedziny, ale przede wszystkim, żeby poprosić ją o radę podczas swoich życiowych zakrętów, których u bohaterów serialu zdecydowanie nie brakuje. Charyzmatyczna aktorka była także gościem specjalnym programu Jaka to Melodia?, którego emisja już wkrótce na antenie TVP.

Teresa Lipowska o aktorach z M jak Miłość

Aktorka ma ogromne doświadczenie, a za sobą wiele znakomitych ról. Nic więc dziwnego, że dla wielu młodych gwiazd, które swoją wielką karierą zaczynali w serialu M jak Miłość stała się wielkim autorytetem. Jak się okazuje z jej cennych rad, skorzystało już wielu początkujących aktorów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wyglądały początki jej współpracy z braćmi Mroczek.

Teresa Lipowska o aktorach w M jak Miłość i ocenianiu ich:

Oceniam. Czasem im nawet zgłaszam delikatnie uwagę. Jedni przyjmują, inni nie. Myślę, że ci, co przyjmują, korzystają z tego, bo ja mam ogromne doświadczenie i ja bardzo kocham młodych ludzi, bardzo cenię. Moje uwagi są bardzo budujące, nie tylko krytykujące. Jeżeli zwracam na coś uwagę, to dlatego, żeby było lepiej. Wielu z moich kolegów korzysta z tego i potem nawet mi dziękują.

Z rad starszej aktorki korzystali nawet bracia Mroczkowie, którzy nie zawsze byli pokorni:

Moi obaj wnukowie, kiedy przyszli jako pełni amatorzy po 16, 17 lat mieli, i zwróciło im się uwagę, to czasem przyjmowali te uwagi. Co im wyszło, jak widać, wyszło na dobre. Z ich pokorą bywało różnie. Ale z efektem na koniec.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Teresa Lipowska, Marcin Mroczek

Teresa Lipowska, Marcin Mroczek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×