Szukaj

Krzysztof Ibisz zdradził nam kulisy przerwania „TzG”. Kiedy i jak dowiedział się o decyzji producentów?

Krzysztof Ibisz o przerwaniu Tańca z gwiazdami

Krzysztof Ibisz o przerwaniu Tańca z gwiazdami

Taniec z gwiazdami przerwany do jesieni. Krzysztof Ibisz zdradził nam, kiedy i w jakich okolicznościach dowiedział się o decyzji producentów, którą musiał przekazać widzom i uczestnikom.

Z pewnością nikt nie spodziewał się takiego finału drugiego odcinka Tańca z gwiazdami. Po zakończeniu wszystkich występów, kiedy już zamknięto linie do głosowania SMS, Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz spotkali się z resztą obsady, by ogłosić, które dwie pary muszą pożegnać się z dalszym udziałem w programie.

Zamiast imion najsłabszych ogniw, usłyszeliśmy komunikat, który wprawił w osłupienie wszystkich. Gwiazdy nie ukrywały swojego zaskoczenia. Ich twarze w krótkim czasie posmutniały, po policzkach niektórych z uczestniczek popłynęły łzy. Produkcja zdecydowała, że w związku z epidemią koronawirusa Taniec z gwiazdami zostaje przerwany aż do jesieni.

Taniec z gwiazdami przerwany. Krzysztof Ibisz komentuje

Krzysztof Ibisz w rozmowie z Jastrząb Post opowiedział, kiedy i w jaki sposób dowiedział się o decyzji, którą musiał ogłosić przed kilkumilionową publicznością:

Dowiedziałem się o wszystkim w trakcie programu na żywo, kiedy mieliśmy czytać wyniki, które dostajemy w ostatnim momencie, bo do ostatniej chwili wszystko przeliczają komputery. To jest tak, że jak para jest oceniona świetnie przez jurorów, a kiepsko przez widzów to ląduje w połowie stawki. Nagle przed ogłoszeniem wyników zapadła kompletna cisza. Zobaczyłem, że wchodzi kolega i wnosi coś na podkładce. Dopiero wtedy zobaczyłem, co się dzieję. Czytałem kartkę uważnie, aby nie zrobić żadnego błędu. Była napisana ręcznie, bo nikt nie miał czasu szukać komputera i drukarki – powiedział nam.

Czy Ibisz zgadza się z decyzją stacji?

Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program. My będąc na nagraniach, nie mamy jak sprawdzać mediów. O tym, że taką decyzję podjął premier – o zamknięciu restauracji, centrów handlowych i wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego, dowiedziałem się po programie. Moim zdaniem rząd bardzo dobrze reaguje na sytuację, niech każdy zrozumie, że jest ona bardzo poważna. Uczmy się na błędach innych i nie powielajmy ich.

Przypomnijmy, że w jesiennej edycji Tańca z gwiazdami zobaczymy wszystkie pary, które zostały zaproszone do wiosennej odsłony show. Z kolei głosy widzów z ostatnich dwóch odcinkach zostaną przeniesione do kolejnego.

Zobacz także: Udział Oświecińskiego w TzG jesienią stoi pod znakiem zapytania. Dlaczego?


Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Julia Wieniawa i Strefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa i Strefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Taniec z gwiazdami 11 – odcinek 2

Taniec z gwiazdami 11 – odcinek 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×