Paulina Sykut o kontynuacji „TzG”: „Ta edycja będzie trudna”. Co zmieni się w czasach pandemii? [WIDEO]

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut opowiedziała nam co nieco na temat kolejnych odcinków 11. edycji Tańca z gwiazdami. Program wróci na antenę we wrześniu. Co szykują producenci?

Taniec z gwiazdami wraca na antenę we wrześniu, po półrocznej przerwie. 11. edycja programu została przerwana ze względu na pandemię koronawirusa. W trosce o zdrowie gwiazd i osób pracujących na planie podjęto decyzję o wstrzymaniu emisji kolejnych odcinków.

Paulina Sykut o nowych odcinkach Tańca z gwiazdami 11

Co szykują producenci? O tym opowiedziała nam Paulina Sykut. Wiadomo już, że zobaczymy odcinek specjalny – podsumowujący to, co działo się w poprzednich sezonach.

Wracamy we wrześniu. Ale kręciliśmy coś specjalnego. Fani Tańca z Gwiazdami na pewno będą mieli co oglądać jeszcze przed startem jesiennej ramówki. To będzie „Taniec z Gwiazdami w czasach pandemii”. Występy, które już były. Wspomnienia, zabawne sytuacje, rozmowy z naszymi gwiazdami, tancerzami, parami. Myślę, że to będzie coś bardzo fajnego. Fani na pewno będą szczęśliwi po takim czasie oczekiwania. Na pewno „lajwy” telewizyjne będą wielkim wow po takim czasie, kiedy ich nie było, ale ten program również będzie fajnym smaczkiem dla tych, którzy kochają taniec.

Jak będzie wyglądała praca podczas kolejnych odsłon show?

Wszyscy nad tym dyskutują. Na pewno praca będzie zorganizowana w odpowiedni sposób. Ale wyobrażam sobie, że jesienią wciąż będziemy uważać i wszystko będzie zorganizowane tak, że dla każdego będzie bezpiecznie. Ta edycja będzie bardzo nietypowa, bo mamy za sobą program, który został przerwany.

Czy w kontynuacji 11. edycji zobaczymy te same pary, które tańczyły w marcu?

Mam nadzieję, że tak. Stanęło na tym, że wszyscy chcieli wziąć udział, a jak będzie finalnie, to zobaczymy, bo rzeczywiście, ktoś może mieć jakieś zobowiązania. Myślę, że to wkrótce się wyjaśni.

Jak Paulina ocenia swojego współprowadzącego – Krzysztofa Ibisza?

Chyba obydwoje z Krzyśkiem mamy jaja. Wspieramy się. Są momenty, w których jedna strona wykazuje się werwą, albo druga. Każdy czuje się lepiej w innych sytuacjach, ale tak się wspieramy i mamy poczucie, że ten program stoi też na naszych barkach. Jesteśmy tymi, którzy muszą szybko reagować, zamykamy wszystko w klamrę, musimy pozamiatać, kiedy trzeba. Ale mogę powiedzieć, że jesteśmy zgranym teamem. Nie chciałabym zmienić miejsca, ani mieć nikogo innego u swojego boku. Jesteśmy z Krzyśkiem tak zgrani, że byłoby ciężko, gdyby kogoś usunąć, albo przestawić.

Czekacie na nowe odcinki Tańca z gwiazdami?

Zapis całego live’a z Pauliną Sykut:


Paulina Sykut-Jeżyna - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Paulina Sykut-Jeżyna - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Paulina Sykut-Jeżyna - finał Tańca z Gwiazdami 10

Paulina Sykut-Jeżyna - finał Tańca z Gwiazdami 10

Sylwester Polsatu 2019 - Paulina Sykut

Sylwester Polsatu 2019 - Paulina Sykut

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×