Szukaj

Producenci „Tańca z gwiazdami” oszukali Olę Kot? Nie tak miały wyglądać wyniki ostatniego odcinka [WIDEO]

Ola Kot, Taniec z gwiazdami

Ola Kot, Taniec z gwiazdami

Ola Kot odpadła z Tańca z gwiazdami i nawet nie ukrywa, że poczuła się nabrana przez producentów show. Prezenterka ESKA TV o wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Choć Ola Kot odpadła z Tańca z gwiazdami, to może mówić o wielkim sukcesie. Prezenterka telewizyjnej Eski dotarła aż do siódmego odcinka i w międzyczasie „wykosiła” kilku potężnych rywali – z Reni Jusis na czele. Wynik jaki osiągnęła w programie zdecydowanie powinna rozpatrywać w kategoriach osobistej wygranej. Jest jednak coś, co zasmuciło uczestniczkę jubileuszowego sezonu popularnego show.

Zobacz: Dzisiaj seksbomba o ciele Afrodyty, za to kiedyś… Odkopaliśmy stare zdjęcia gwiazdy „TZG”. 10 lat temu była szarą myszką z tytułem miss

Ola Kot została oszukana w Tańcu z gwiazdami?

Tuż po ogłoszeniu wyników Ola dała do zrozumienia, że została co najmniej nabrana przez producentów Tańca z gwiazdami. Zgodnie z ich zapewnianiami z poprzedniego tygodnia, w siódmym odcinku z dalszym udziałem w programie miały pożegnać się aż dwie pary. Przypomnijmy, że 18 października nie odpadł żaden z duetów, a to ze względu na jubileuszowe, setne wydanie widowiska:

My też żyliśmy w przekonaniu, że odpadają dwie pary. Dlatego nikt nie podszedł nas pocieszać, gdy odpadliśmy, o każdy czekał na tą drugą osobę, która zostanie wyczytana. Ale taką niespodziankę produkcja zrobiła, że odpadła tylko jedna para – powiedziała Ola Kot dla Jastrząb Post.

Ola Kot i Tomasz Barański - Taniec z gwiazdami, szósty odcinek

Ola Kot i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami, szósty odcinek

Udział w Tańcu z gwiazdami spowodował, że Ola otrzymała kilka ciekawych propozycji zawodowych, a do tego zyskała jeszcze większą rozpoznawalność:

To nie jest płacz nad rozlanym mlekiem, tylko powód do dumy. Nie ukrywam, że kiedy pojawiła się informacja, że biorę udział w Tańcu z Gwiazdami bardzo wiele osób nie wiedziało, kim jestem. Szersza publiczność mnie nie znała. A dzięki temu, dałam się im poznać. Sam fakt, że doszłam do siódmego odcinka jest fantastyczny. Nie ukrywam, że od momentu udziału w Tańcu z Gwiazdami dzieje się więcej, więc teraz na spokojnie wracam do Eska TV. Już za miesiąc jadę sobie na wakacje. Więc wszystko idealnie zaplanowałam.

Zobacz: Ola Kot miała poważny wypadek samochodowy! “Leonek chyba tego nie przeżyje”. Mamy zdjęcia z miejsca zdarzenia

Ola Kot i Tomasz Barański

Ola Kot i Tomasz Barański, siódmy odcinek Tańca z gwiazdami

Cała rozmowa z Olą Kot poniżej.


Ola Kot i Tomasz Barański

Ola Kot i Tomasz Barański

Taniec z gwiazdami, Ola Kot

Taniec z gwiazdami, Ola Kot

Ola Kot z finalistami konkursu Mister Polski – #ibisStylesByUs, impreza w hotelu Ibis Style

Ola Kot z finalistami konkursu Mister Polski – #ibisStylesByUs, impreza w hotelu Ibis Style

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×